Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt a sok hülyesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt a sok hülyeséget megemészteni amivel egy pasi tömte a fejem? Nem vagyok buta liba, csak beleszerettem és vele szerettem volna lenni .

Figyelt kérdés
Pl hogy ha majd egyszer szexelünk ,nem tudjuk majd abbahagyni , meg hogy jókat fogunk dugni ő meg én , erre meg mi lett egy nagy semmi halgassam a gondjait meg ilyenek , megalázom magam és már ott tartok ,hogy egy szexkapcsolatba is belemennék ,de még arra sem hajlandó . Meg azt mondja, hogy túl szűk vagyok , hát már ez is hiba ?

2013. febr. 23. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez egy lúzer!
2013. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valami problémája van a szexxel.
2013. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudja értékelni a dolgokat. Már bocsánat a kifejezésért, de milyen pasi az, aki elé tálcán teszik a puncit, és azt mondja, "köszi, nem". Persze csak ha egyedülálló.
2013. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kezdeményezett , és lefeküdtük, aztán egész héten jártam hozzá , és egyik este már majdnek elájultam a vágytól és semmi . Képes volt azt mondani ,hogy szűk vagyok , aminek inkább örülnie kellene szerintem . Oda jutottam kétségbeesésemben és értetlenségemben , már rá is kérdezetm ,hogy fogunk-e mi még lefeküdni , erre meg ő ,hogy ki mondta ,hogy nem fogunk erre továbbra sem volt semmi . Most úgy vagyok vele ,hogy még ha szeretném is ,ha kezdeményez elutasítom , nem lehet ezt elviselni . Ilyen lökött egy pasit . Tisztára kivagyok , miatta .
2013. febr. 23. 22:07
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyedülálló , magányos és szereti a szexet . Kérdeztem ,hogy mi a gond nem felelek meg neki . Megpuszilt és kész .
2013. febr. 23. 22:09
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
albb már nem igen süllyedhettél volna! innen nézve rettenetesen szánalmas a sztori!
2013. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Szerintem lenne itt sok jelentkező, aki kielégítené ezt a vágyad... :)


Amúgy meg hagyd el őt, kár volt beleszeretned... ez van, nem tudsz mit csinálni, ha egyszer ilyen tutyi-mutyi! :/

2013. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen . :(


De igen süllyedhettem volna mélyebbre is , de nem tettem .


Nem tehetek róla ,ha szeretem , a józan észnek ebbe nincs beleszólása .

2013. febr. 23. 22:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Most sajnáljalak? :P


Felejtsd el őt!

Ismerkedj másokkal, sportolj, szórakozz! Tereld róla a gondolataidat (meg persze előbb szakíts, ha még nem történt meg)!

2013. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem , igazából még nem történt meg . Az a gondolat hogy ez lehetne egy normális kapcsolat nem tud nyugton hagyni . Nem képes megmondani ,hogy mi az ami annyira nem felel meg neki nálam , igazából már ezt is megkérdezném ,hogy mi az oka annak ,hogy nem akar velem kapcsolatot de a társaságomat keresi akar velem időt tölteni . Jó lenne tudni mi a gondja velem .
2013. febr. 23. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!