Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfinak csak a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfinak csak a szép és fiatal csinos és buta csaj kell?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Én már komolyan annak is örülnék, ha lenne. Tök mindegy, hogy csúnya vagy szép, buta vagy okos, csak legyen. :D
2016. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
43%
nem. de azoknak a férfiaknak, akiket a nők észrevesznek, igen. ez oda-vissza probléma
2016. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
71%
Nem. Mert nekem pl. Szép fiatal csinos és okos csajok kellenek
2016. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nekem a szép, fiatal és okos csaj kell. Ja, persze már megtalaltam :-) Nyilván a második múlandó, de nem mint ha én nem öregednék.
2016. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
65%
Nem. Mert nekem pl. Szép fiatal csinos és okos csajok kellenek
2016. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sztem minden nőt meg lehet hódítani és ez független a pénztől.Pont most bambultam bele elmerengve vacsi közbe a magyar focisták nyaralását bemutató bulvár médiacsodába (túúúúdom, nem kellett volna) de azért az összes csaj full sminkbe a vízparton ránézésre (is )kb 2-es IQ-val.(túúúúúúúúdom, irigy vagyok :D)
2016. júl. 20. 19:01
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
És azt megmondanád, hogy a szép és fiatal lányoknak miért kell feltétlenül butának is lenniük?! Annyira elegem van már ezekből a sztereotípiákból! Egyébként meg aki tényleg az "IQ-fighter" csajokra "bukik", az felszínes és CSAK a külsőt nézi ilyenkor, legalábbis szerintem. Csak ha lehet, akkor ne általánosítsunk mindjárt!
2016. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Nekem elég, ha átlagos, de azért legyen, fiatal és buta.
2016. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Szóval te láttál a tv-be pár hires embert az agyonsminkelt macáikkal és már egyből kivetited a hülyeségedet az egész férfi nemre? Én a helyedben ezután nem butáznék le senkit.
2016. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, egyrészt nem minden férfi olyan, akinek buta macák kellenek, másrészt pedig azért nem kell mindig azt hinni, hogy ránézésre rögtön meg lehet állapítani, hogy kinek hányas a IQ-ja. Sokszor lehet, hogy csodálkoznál ám, amikor egy szebb csajt lebutázol, de mondjuk utána ne adj isten el is beszélgetnél vele. Lehet, hogy nagyon értelmesnek és intelligensnek ítélnéd.
2016. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!