Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy önzőbbek a Nők mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert azok!
2019. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát férfiként én nem ezt tapasztaltam életemben. Az anyám, a nagyanyám, a testvérem, a barátnőim többségére szintén nem az volt a jellemző. Lehet hogy Te pont ilyen nőket fogtál ki, de a való életbe én a férfiakat sokkal önzőbbnek tartom.
2019. nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Ebben a kérdésben a nőket kérdezték,az összes csak saját magával van elfoglalva,semelyikőjük nem olvasta a többi hozzászólást csak beírt magáról. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2019. nov. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez már csak azért sincs így, mert a nők szülnek gyereket, ők osztják meg a testüket valaki mással, ők áldozzák be az egészségüket erre. A nevelés folytán is ők viselik gondják inkább a babának, beáldozzák a karriert, ha táppénzre kell menni, ők mennek, aztán a munkahelyen utálják őket érte. Egy nő élete nagyrészt a családról és a gyerekről szól. Sokat úgy kell küldeni, hogy menjen csajos programokra, mozduljon ki, hívjon bébiszittert stb. Elég megnézni az itteni kérdéseket. A férfiaktól nem ezt látom.


Amúgy gyerekkoromban is a fiútesóm volt az, aki nem osztozott az édességen, aki felborította a táblát ha én nyertem a társasjátékban, akinek mindig járt a menő cucc. Volt férjem nem pelenkázta a gyereket, mert "nem bírja a szagot". Én még önzetlen férfival nem találkoztam. Mondjuk önző nőkkel igen, de jóval kevesebbel, mint ugyanez férfiban.

2019. nov. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert voltak kapcsolatban már nőkkel, megtapasztalták, hogy a nagyvonalúságuk, csak egy marketing, felszín.
2019. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Rám joggal mondják.Nem vagyok hajlandó osztozni más nőkkel senkin, tehát egyetlen félredugást sem tűrök el.Nem szolgálok ki senkit.Aki erre vágyik, keressen házvezetőnőt, vagy szobalányt.A függetlenségem többet ér egy kapcsolatnál.
2019. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Nemtől független szerintem. Személyiségtől függ.
2019. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Aki ezt mondja, az dugjon egy pasival és egyből mást fog gondolni.
2019. nov. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8 manapság som pasi csinálja ezt,Én nem.preferálom,viszont a tény is bizonyítja a kérdésem helyesseget.
2019. nov. 23. 01:53
 10/16 Barnabas333 ***** válasza:
Sokkal nagyobb bennük a birtoklás vágya. Ha lesz pár női fönököd megérted. Csak egy példa amíg férfi főnökeim voltak céges csapatépítő előtt felmérték mondjuk 3alkalomból kinek mikor jó. Most a női fönököm oké akkor 3hét múlva x főként lesz és punktum. Át is kellett tennie az időpontot, mert sokaknak nem volt jó. Meg pl. a női szeretők is féltékenyek a feleségre, mert csak ők akarják birtokolni. Az egyik női fönök azt mondta ránk férfiakra mi az ő kutyái vagyunk és ez nem a csapatépítős volt. Férfi főnök nekünk ilyet nem mondott 10év alatt pedig volt vagy 4_5...
2019. nov. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!