Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kaland, a változatosság, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kaland, a változatosság, az új élmény és izgalom keresése a hölgyeknél miképp működik ötven év felett? Megmerad házasság, vagy tartós kapcsolat esetében is?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Miert pomt 50 ev felett


Minden kalandor nö szimplan csak nyitott mindenkivel szemez flörtöl, tök mindegy hogy nez ki hàzas e az illetö.

Mindenhol mindenkinek jàtszàk az agyukat. Ennyi

2019. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki megakarja tartani a kapcsolatat az hatàrokon belül r.biskedik csak. Azaz bezsebeli a bokokat meg azt hogy felkerik keringöre (mert ugy tesznek mintha benne lennének)csak epp nwm jutnak el az àgyig.

Akit a kapcsolata nem erdekel az eljut àgyig.

2019. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megmaradnak a férjük mellett, és tartanak egy szeretőt. Nem szívesen rúgják fel az addig felépített életüket, egzisztenciális adottságaikat. Amikor a férj dolgozik, vagy továbbképzésre megy, hívják vagy mennek a szeretőhöz és bhasznak egy irgalmatlanul nagyot.
2019. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kedvelem nagyon is az idősebb nőket, szal van tapasztalatom :D

Megnyugodhatsz, 50 felett is vevők mindenre, férj vagy élettárs ide vagy oda.

Jól írták, egy irgalmatlanul nagy kefélés mindig jöhet, bár arra minden nő vevő :D

2019. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért gondoljátok,hogy 50 fölött minden nő odavan azért,hogy a párja mellett legyen egy szeretője?Azt meg főleg mire alapozzátok,hogy bármire hajlandó?


Nincs korhoz kötve,hogy egy nő hűséges-e vagy sem.És az sincs,hogy mekkora a szexuális igénye és ezt kivel éli meg. Akár a párjával is. Nem minden 40-50+-os pasi inaktív a szexualitásban, ahogy a nők igénye is változó.


40+-os nő vagyok, és sosem vadásztam még pasikra a változatosság/izgalom/új élmény reményében.

2019. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nők egy részének vérében van a kaland, újdonság keresés. Kortól függetlenül.


És bizony, tapasztalatom alapján megmaradhat házasság, vagy tartós kapcsolat esetében is. Jó részük szereti az izgalmat, változatosságot. Főként ha otthon nem kapják meg amire vágynak. Persze fontos a diszkréció, ami elvárt és teljesen érthető.

2020. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!