Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mennyire fontos nektek, hogy a barátnőtöknek változatos legyen a frizurája?

Figyelt kérdés

Ez alapdolognak számít? Unalmas, ha hónapokon keresztül ugyanolyan (nem változtat a fazonon, színén)?

Vagy ha ápolt és szép a haj, akkor ez nem lényeges?

Egy szép arcú, nagyon csinos lánynál nem számít?



2014. ápr. 23. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legyen hosszú és ápolt, a többi nem érdekel.
2014. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha lenne barátnőm.. ő döntése, hogy mikor milyen frizurát szeretne magának csak hosszú legyen az a lényeg :D
2014. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak szép arcú, csinos nő lehet a barátnőm. A haja legyen mindig mosva és ennyi. LEszarom a többit.
2014. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem, a fufru egyedül amit rühellek :D sztem ha a faszija nem egy styliszt akkor jó az ugyanolyan haj...
2014. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szintén hosszú és ápolt.

Mogyi

2014. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos, én sose festettem a hajam, fő a természetesség!...és a frizurámon sem szoktam variálni, még soha senkit nem zavart! :D
2014. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok a válasszal. Én sem foglalkozom ezzel, hogy variáljak a fazonját, sötétbarna a hajam, természetes, nem akarom festetni, sem hajegyenesítővel roncsolni. Nekem is az a véleményem, hogy ha ápolt, rendezett, akkor le is van tudva a haj-baj. :) Csak a barátomtól megjegyzést kaptam...
2014. ápr. 23. 17:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Az se zavar ha örök életébe ugyanolyan marad, csak tudjak bele kapaszkodni. :P
2014. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nálam is a hosszú és ápolt a nyerő. felőlem maradhat élete végéig ugyan olyan
2014. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez csak a többi lányt érdekli, melyik lány mikor és hogyan hordja a haját...


Az enyém mindig ki van engedve, régen változtattam néha a színén de már az eredeti van és talán így is marad. Barátom nem panaszkodott még rá...

2014. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!