Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi volt a legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legdurvább változás (negatív irányba) a párotok részéről egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, hogy megváltozott a párotok, netán kimutatta valós énjét a kapcsolatban, és ez felforgatta az életeteket/megviselt/szakításhoz vezetett?

Meddig bírtátok így, ki szakított kivel, mi volt ez a változás? Korotokat, nemeteket megköszönöm. Elsősorban felnőtt párkapcsolati problémák érdekelnek, de ha valaki fiatalabb is írja le nyugodtan.



2019. nov. 19. 13:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Mindent feldobott, hogy a haverkákkal szórakozzon. Nem tartott sokáig a kapcsolat, bukta a tanulmányait, bukott engem, mert egyikkel sem foglalkozott, csak a haverkákkal, akik természetesen folyamatosan győzködték, hogy minek legyen nagypapa huszonévesen...


Esküszöm, örülök, hogy 1 év után vége lett. Ez is sok idő egy ilyen emberre.

2019. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kéz. Megkérdezhetem, hol ismerted fel azt, hogy nincs tovább az egészben? Vártad-e a pozitív változást, vagy kiraktad a szűrét?
2019. nov. 19. 14:01
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Anyagi csődbe fog menni pár hónap múlva. Szintén a barátaira hallgatott, játszotta az eszét, de mostmár késő. Érzem, higyeg fog keresni a jövőben, de a saját vesztébe rohan már.

Elég volt.

2019. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat foglalkozott az élet "élvezésével", nem érdekelte semmi, csak, hogy neki jó legyen. Elkötelezni magát ilyen fiatalon. Kihagyni a szórakozást, a sok idióta barátot, ilyen fiatalon? Áhhh. S nőről van szó egyébként. A sors iróniája, hogy emiatt teljesen boldogtalan szinte állandóan és egyáltalán nem veszi észre, hogy pont azért, mert ezt csinálja. Ő szakított, 2 évig nem is volt hajlandó beszélni velem, most újra megjelent. Nem változott.
2019. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3-as, köszi. Te hagytad ott, vagy az egója miatt ő téged?
2019. nov. 19. 14:08
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Betegesen lekorlátozó lett, mert egyre féltékenyebb volt. Még ha a testvéremmel mentem moziba vagy hasonló, akkor se akarta, hogy menjek, vita volt. Ha rajta múlt volna, el se hagyhatom a lakást. Férfiakkal még beszélgetni se engedett, így az akkori barátaimat elveszítettem.


A legvége felé már elég agresszív is volt, amit főleg a bútorzaton vezetett le. Szakításunk előtti napokban olyat is mondott, hogy én is megérdemelnék már egy pofont.


Meg a kapcsolat alatt bukott ki egyre jobban, hogy mennyire önző is ő.


Lelkileg nagyon megviselt, rengeteget bántott.


Bő 2 évig voltunk együtt. Én szakítottam.


26N

2019. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
4-es / 1., hasonló helyzet velem is volt. Hirtelen luxus élet élése, aztán csodálkozott, hogy nem tudunk semmit finanszírozni a felgyülemlett kiadások miatt. Arról nem beszélve, hogy úgy gondolta egy idő után, hogy dolgoznia sem kell, csak élvezni az életet, és a hibás az egészért gondolom kitalálod, én voltam :D
2019. nov. 19. 14:11
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

A pénz.


De nem úgy értve, hogy amiatt volt velem, hanem más.


Eleinte minden csodás volt úgy kb 1 évig. Aztán mindene volt a munka, minden sz**art bevállalt , mellékes munkája is volt, hozzáteszem egyáltalán nem volt rá szükség.


Én szerettem volna vele lenni, többet, de a munkái miatt mivel minden fontosabb volt nálam, minden egyes kib**aszott fillér , így ez a kapcsolatunk kárára ment.


Hiába akartam én elmenni vele mindenfelé, vagy csak több időt együtt lenni, nem...


Nekem az isten összes sem lett volna elég.


Megértettem volna, ha nélkülöztünk volna, de megvolt mindenünk, ketten bőven annyit kerestünk, hogy a hitelt is ki tudtuk simán fizetni. Bőven kerestünk annyit amiből boldogan megélhettünk volna.


Sokszor beszéltem vele erről, meg, hogy esetleg velem van e gondja, , nem meri elmondani és helyette inkább dolgozik csak ne kelljen velem lennie, vagy van e valakije.


De nem, semmi.


Ez húzódott pár évig, aztán megmondtam neki, hogy keressen mást és el akarok válni.


35/f

2019. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt a szerelme.

Ha elmondta volna, feldolgoztam volna könnyebben. De nem mondta el, mert szeretni szeretett, csak nem volt rózsaszín köd.

Fél évig kerestem és kutattam, hogy mi lehet a probléma, miért viselkedik velem másképp, a szeretkezésből miért lett faarcú dugás. Aztán rájöttem, hogy nem szerelmes már. Én az voltam. És én szakítottam vele, hogy ne szenvedjen mellettem. Úgy picsogott, hogy én olyat még nem láttam, de haragudtam rá, amiért nem mondta el, mi a baja.

Visszagondolva, barátilag tényleg nagyon sokat jelenthettem neki.

Persze ez már vagy 8 éve volt. Azóta kétszer ha találkoztunk, mindkétszer beboroztunk és szexeltünk két napon át.

28f

2019. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

6. Ha tudnád mennyire átérzem ezeket a sorokat.

Folyamatosan lenyomozott mindent amit csináltam. Volt, hogy rohamokban jött rá, és napokig normális volt (persze elnyomva magában a kéztetést). Állandóan azt nézte, hogy az ellenkező nemmel van-e bármiféle kapcsolatom is, képes volt közeli rokonokra féltékeny lenni, végül azt is meg akarta szabni, hogy családtagokhoz nem mehetek egyedül, és ha megmertem tenni, azt lelkiterror követte. Rendesen nyomozott, kisajátított, mintha neki ez elhivatottsága lett volna. Emberekre, főként családtagokra keresett a Facebookon, és kérdezés nélkül, szituációkat állított fel a képzeletében, hogy azok az emberek nekem kicsodák. Lassan kirajzolódott, hogy manipulatív, és valami nem stimmel nála.

2019. nov. 19. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!