Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi volt a legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legdurvább változás (negatív irányba) a párotok részéről egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, hogy megváltozott a párotok, netán kimutatta valós énjét a kapcsolatban, és ez felforgatta az életeteket/megviselt/szakításhoz vezetett?

Meddig bírtátok így, ki szakított kivel, mi volt ez a változás? Korotokat, nemeteket megköszönöm. Elsősorban felnőtt párkapcsolati problémák érdekelnek, de ha valaki fiatalabb is írja le nyugodtan.



2019. nov. 19. 13:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azta, még most is milyen nyálasan fogom fel. Meg nem is konkrétan olyan eset, amire a kérdésben gondolhattál, bocsi, kihozta belőlem.
2019. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Hát ez elég bonyolult, nevezzük "közös megegyezésnek". De a végkimenetellel kapcsolatban ennek nagyon nincs is jelentősége.

2019. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
#5 Írtam, hogy ő szakított. Gondolom úgy érezte, hogy ha majd össze-vissza szexel és szórakozik, meg habzsolja az életet, akkor elképesztően jól fogja érezni. Hát nem jött össze. Az igazság az, hogy én végtelenül szerelmes voltam és vagyok belé még mindig, azóta nem is voltam mással nem is akartam. Viszont elnézve, hogy semmi nem változott és tudom, hogy elég erős vagyok hozzá, már képes lennék lezárni, de most még várok kicsit. Hátha valami csoda történik :)
2019. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

8. valami hirtelen megváltozott benne, ami anyagiassá tette, vagy a természete volt ilyen?

9. tehát nálatok szerencsére a testi vonzalom megmaradt, csak a fellángolás múlt el.

2019. nov. 19. 14:19
 15/23 A kérdező kommentje:
#5 bocsi, tényleg :)
2019. nov. 19. 14:22
 16/23 anonim ***** válasza:

13# vagyok bocsi elnéztem számokat.

Szóval másik reagálásra reagáltam. Ha érted :D. Nekünk nem csak kiadás volt a gond, ő nagyon jó módú családból származott. Inkább. Mindent megteszel neki, de mégis te vagy hibás az ő hibái miatt és még ő dob el téged, miközben végig csak ők bántott. Hát. Nem volt könnyű feldolgozni.

2019. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kiváncsi voltam, hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak, és hát kicsit magamra ismertem mindegyikben. Most vagyok kilábalóban egy ilyen kapcsolatból, de valahogy nem viselem jól. Ahogy a kérdésben is megfogalmaztam, a megváltozás (vagy ha ez a valós énje) teljesen elfedte azt aki ő volt. Viszont még mindig sokszor úgy gondolok rá, ahogy az első évben, és reménykedek, hogy megváltozik. De közben magamat teszem tönkre, és rengeteg lehetőségtől megfosztom magamat. Olyan, mintha 2 különböző személy lett volna a kapcsolatunk során.
2019. nov. 19. 14:27
 18/23 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, ki kicsoda?
2019. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Eleinte minden oké volt, aztán azt vettem észre, hogy én tartom el, én fizetek mindent, a fontossági sorrendben nem is vagyok ott. A 4.évben jöttem rá, hogy az egész el van rontva. De addigra a fejemre nőtt. Manipulatív, rosszindulatú, önző, egoista, bántalmazó volt. A 7.évre szedtem magam össze, addigra már nem féltem tőle, és dobtam ki. Utána még másfél évig zaklatott engem, a családomat és a munkatársaimat.

Nekem ez a legrosszabb tapasztalatom.

2019. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kettő volt. Az elsőben másfél évig voltam benne , de két hónap után jöttek a jelek , hogy nem lesz jó vége. Iszonyú féltékeny volt, mindennel elszamoltatott. Aztán belekötött az oltozkodesembe, hogy másképp kellene kineznem. Át akart formálni.

A másik pár hónap volt. Nagyon lelkes volt, el se hittem , hogy van ilyen. Aztán gyorsan vege lett ennek . Közölte , hogy neki most egy kapcsolat nem megy, de nem arról van szó, hogy lenne más. Alig egy hónap múlva lett más, gyorsan össze is költöztek. :)

Most várom az újabb sors csapasat. :D

2019. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!