Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a rosszat vesszük át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a rosszat vesszük át egymástól?

Figyelt kérdés

Naponta futottam korábban, odafigyeltem az étkezésekre, tornáztam és jó formában voltam.

Azóta hogy együtt vagyunk (3 év) felszedtem kb. 5 kilót(jó ebben a tablettának is szerepe volt sajnos).

Eleinte mindig hívtam hogy jöjjön velem futni, este is eddzen velem, de csak néha volt ebben partner.

Azóta egyáltalán nem csinálja, ellenben éjfélkor csipszet eszik vagy bármikor mikor filmezünk, amellé muszáj rágcsálni valamit. Kóla, energiaital alap nála, én korábban ilyeneket soha nem vettem. Így viszont lassanként én is felveszem ezeket a rossz szokásokat, amit nem szeretnék.

Ő sokkal türelmetlenebb lett, pont mint én, pedig korábban nagyon türelmes volt.

Egyszerűen idegesít, hogy miért nem a jót vesszük át egymástól? Miért a rosszban hasonulunk csak?



2016. ápr. 19. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember olyan, hogy mindig a kisebb ellenállás felé mozdul el.
2016. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!