Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a főnököm, mentorom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a főnököm, mentorom már tul közvetlen volt, olyanokat irt hogy meg ne fázz ki ne fáradj pihenj, tetszik a cipőd, látja a tekintetemben hogy tombol bennem valami. És egyik naprol a másikra fura lett, más, távolságtartó. Határozotabb meg bánthattam?

Figyelt kérdés
Vagy mi lehet az oka? hogy más lett.....volt h irta hogy tegnap egesznap én jártam a fejebe hogy vajon csak vele beszélek tul keveset ...van jelentősége ? miért lett lekezelő..?
2019. nov. 19. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán eszébe jutott, hogy hogyan kell munkahelyen viselkedni.
2019. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet van valakije.

Amúgy meg munkahelyen jobb nem keveredni ilyesmibe. Nekem is volt már hasonlóban részem, bár ott én is el kezdtem valahogy egyre közvetlenebb lenni irányába. Viszont volt, hogy túllőtt a célon, ekkor jeleztem neki, hogy a szexuális jellegű poénokra munkahelyi környezetben nem vagyok nyitott, azon kívül viszont oké.Na ekkor jött a váltás, rideg lett velem, hisz nem akart semmit. Legalábbis semmi komolyabbat, munkahelyi flört és ennyi.

Kellett vagy 1 hónap mire visszaállt a normál kerékvágásba a dolog. Ez volt egy éve.

Jelenleg egyértelműen tartom a határokat.Amúgy furcsa, mert most ismét közeledne, de nekem csak úgy senki ne simítsa meg a derekam munkahelyen és ne tegye a szépet. A munkakörből adódóan viszont elég sok időt töltünk együtt,de a házinyúl az házinyúl és amúgy is egyszer már behülyített. Szóval köszöntem szépen.



Nálatok nem tudom mik a részletek, azok is fontosak lennének.

2019. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezek utalhatnak arra hogy tetszem neki? vagy csak szimplán kedves?
2019. nov. 19. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha fontos lennél neki, akkor nem sértődött volna így be, hogy kerül. Túl éles a váltás.

Nekem az az érzésem, hogy csak kellemes időtöltés volt neki. Ne higgy mindig a látszat törődésnek, kedves szónak. Én is kaptam belőle párat, és ezzel jól be is hülyített.


Ez neki csak egy kis izgalom a munka monotonitásában... de ne legyen igazam.


Te szeretnél tőle valamit? Vagy csak kellemetlen a helyzet, mert együtt dolgoztok?

2019. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ez egy online munka, összesen 2 szer találkoztunk sikernapon. de online napi szintü a konzultáció....nem akarok tőle semmit, csak zavar ,meg kiváncsi vagyok hogy ezekből az latszik hogy tetszem Neki vagy csak kedves volt... 2 hónapja dolgozunk együtt ..többször mondta hogy én adok neki erőt,es amikor csatlakoztam a csapathoz is ugy kezdte hogy wow végre egy szimpatikus lány....utobbi időben elég lazán irt ,nem hivatalosan mint addig ...sőt ha valami történt vele egyből irta hogy kééépzeeld el.......es mesélt..sőt elég sokat mesélt..végén mindig megjegyezte hogy nem érti miért irja ezeket le, nem akar untatni ... utol pár nap nemcsak sziával köszönt mint addig...szép napot,szép álmokat ...kérdezte utolso 2 nap hogy vagyok ma..azt is ugy hogy és és sé hogy vagy ma,


zavar ,hogy mi lehet vele.mi járhat a fejében...sőt észre vette hogy van valami problémám .....es mikor megtudta hogy parkapcsolati problémám van ,azután folyton arrol kérdezett.....nagyon érdekelte .. szombaton még irta hogy aggodik miért nem válaszolok viccesre vette hogy talan taxit hivtam es el raboltak esetleg...vasárnap nem irt .....tegnap pedig felhivott es nagyon fura volt ,zavar milehet ez a hirtelen változás ,visszatért nagyon hivatalosra....lenne kérdesem az üzlettel kapcsolatban,de nem merek rá irni

2019. nov. 19. 19:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma beszéltünk.. És csak az üzletről.. nagyon távolságtartó... Mi lehet az oka hogy így váltott.. És ha ennyire zavar lehet hogy mégis csak érdekel?
2019. nov. 20. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából nekem is úgy tűnik, hogy téged sem hagy hidegen a téma.

Személy szerint nem bírom a bizonytalanságot és a töketlenkedést. Én elhívnám egy kávéra és a válaszától függően viszonyulnék hozzá a továbbiakban. Ha elutasító vagy bizonytalan, akkor én is kimért lennék és tovább lépnék...és semmiképp nem hagynám visszarángatni magam bármiféle kedveskedés hatására sem a közvetlen ,,enyelgő" párbeszédekhez.

2019. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azota is távolság tartó volt. Tegnap éjszaka kaptam tőle üzenetet, hogy próbál küzdeni ellene, du fura ami történik vele... Folyton eszébe vagyok, sokszor ír.. De vissza törli nem akar zavarni. mindig eszébe jut hogy vajon épp Mit csinálok.. Érzi hogy nem véletlenül kerültem az online üzletekbe. Meg ilyenek, amúgy külsőre nem az esetem, de én meg mindig nézem elérhető e. Amikor olvastam pillangók a gyomromban...
2019. dec. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!