Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jobban felkelti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobban felkelti az érdeklődéseteket egy kissé távolságtartó, elérhetetlennek tűnő, de helyes fiú? Milyen gondolatokat kelt bennetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy hallottam több lánytól, de viszont nem tudom,hogy csak viccből mondták e, hogy valamiért jobban bele tudnak habarodni egy ilyen fiúra.

2014. szept. 12. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha már 'harcolok' érte, akkor ne játssza ezt olyan sokáig!
2014. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Én pont most cserkésztem be egy ilyen srácot,miután egy hónapig kerülgettük egymást.Az utolsó pillanatig nem tudtam,mit is akar valójában,és éppen ez volt benne az izgalmas.Számomra ez kihívás,és imádom ezt játszani!Persze nem túl sokáig.Kell azért némi pozitív visszajelzés a részéről.
2014. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugyan így próbálkoznátok, ha nagyon közvetlen és barátkozós lenne?
2014. szept. 12. 15:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen akkor is próbálkoznék, de valahogy az jobban bejön ha egy kicsit meg kell érte küzdenem.:) #1-es
2014. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem, de nem vagyunk egyformák.

Érdekes, régen azt hittem, hogy igen. Aztán végiggondoltam és kiderült, hogy nem azért tetszett, mert elérhetetlen, hanem mert jóval idősebb volt nálam (ezért is volt elérhetetlen) és ő volt a környékemen akkor az egyetlen férfiszámba menő egyed.

2014. okt. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyáltalán nem tetszenek a távolságtartó fiúk! kerülöm őket. én pont a közvetlen,barátságosakat szeretem. nekik van nagyobb baráti körük és ők a jókedvűbbek. velük sokkal jobban lehet élvezni az életet, mint a távolságtartóakkal!


L19

2014. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik, van, aki ezzel se menne semmire, sőt, örülnék neki, hogy tartja a tisztes távot.

Vagy bejön maga az ember úgy, ahogy van, vagy nem.

2014. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az ilyenek maradnak az eseteim.Izgalmasabbak,mert küzdeni kell értük.
2014. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utosó válaszoló. Ugye te voltál ,aki már az elején is írtál? Csak azért kérdem, mert erről a témáról nagyon szívesen beszélgetnék vele,d mertnőkkel ,még nem beszéltem róla, és érdekelne a véleményed pár kérdésben.
2014. nov. 23. 23:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem jön be. Nem vagyok kezdeményező típus, ha valaki távolságtartó, akkor én is az vagyok vele. Ha hozzá helyes, akkor esetleg beképzeltnek is gondolnám.
2015. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!