Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Szeretitek a kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szeretitek a kicsit távolságtartó nőket (azon túl persze, h külsőleg is tetszik). Ez a tulajdonság jó v rossz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked mit jelent a kicsit távolságtartó?
2010. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Hááát... Nekem inkább az jönne be, ha másnál lenne távolságtartó viszont nálam nem. Alig engedi, hogy megsimogassam. Csak akkor vagyok jó neki, ha éhes. De imádom akkor is, még ha össze is karmol...
2010. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem szeretem. Ez egy női butaság... Egy nőnek kelljek, szeressen és vágyjon rám. Utálom, ha folyton küzdenem kell, nem értem, hogy a nők miért hiszik, hogy ez kell egy férfinak?
2010. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem, mert ha az elején nem mutat semmilyen jelet már oda sem lépek hozzá, nem történik meg a kapcsolat...
2010. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem amikor kéretik magukat a lányok,persze nem unalomig!
2010. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elején,de nem sokáig :D

És ne velem legyen távolságtartó,hanem mással. :)

2010. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
egy kicsit távolságtarto az elején az nem gáz de viszont ha már nemtom 4 honap járásnál is távolságtarto akkor a ugy nem tul jo :d
2010. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeretem.Az hogy elérhetetlennek tünik,az hogy magát kéretős tipus az pont annyira rossz mint aki nagyon rám akarna akaszkondi.Ezek a végletek.Legyen aranyos,barátkozos,lehessen rajta egyértelműen!de szolídan látni hogy mit akar,mit nem! Én amugy nagyn távolságtartó vagyok,tehát hozzám egy távolságtartó nő nem volna "kompatibilis" mert már olyan távol volnánk hogy nem érzékelnénk egymás szándékát.
2010. szept. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!