Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek visszaírnak az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek visszaírnak az itteni kövér csajok?

Figyelt kérdés
Hiába irtam extrém kövéreknek kövéreknek, duciknak válaszra se méltatnak az üzenetem normálisan írtam. Ti mit tapasztaltok milyenek itt a kövér nok?

#duci #kövér #molettség #BBW #extrém méret telt
2019. nov. 21. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Miért kellene visszaírniuk❓

Bírom hogy a telt nőkről azt hiszitek hogy bárkivel bármikor leállnának mert nincs választásuk.

Tévedés.

Aki ronda és igénytelen annak nincs választása. De azok között ugyanannyi vékony és àtlagos is akad.

2019. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Toca Gigantica
2019. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
24%
Hàt...nàlam a legtöbbről utólag derült ki, hogy az, szóval ja, vissza szoktak írni.
2019. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom nálatok hogy van ez, de nálam itr nem jelennek meg a képek
2019. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért kéne visszaírniuk? Ez nem társkereső. És honnan veszed, hogy kinek milyen az alakja?
2019. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy bárki vallhatja magát egy anonim oldalon kövér nőnek. Közben meg lehet, hogy egy szakállas, 200 kilós pasi.


Egyébként a "kövérség" nem feltétlenül jelent igénytelenséget és elkeseredettséget, nem fog rádrepülni egyik sem, csak mert végre valaki szóba állt velük.

2019. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha esetleg olvassa ezt egy 200 kilós szakállas pasi az nyugodtan írhat ;)

üdv.: 150 kilós szakállas pasi

2019. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Nincs kedvünk minden ilyen üzenetre válaszol, mert mindig ugyanaz a kérdés.

Hány kiló vagy és milyen magas... Mintha ez lenne a legfontosabb.

Nekem személy szerint nincs kedvem a megalázhoz.

2019. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

#1: Senki sem írta, hogy vissza kéne. A kérdező leírta, hogy neki nem írnak vissza és megkérdezte, hogy másnak visszaírnak e.

És nem, nem kell senkinek visszaírniuk, csak akkor ássák el magukat azok, akik folyamatosan azon sírnak, hogy nem kellenek senkinek. Aztán, amikor igen, arra tojnak.

2019. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Élőben is katasztrofálisak. Beteg agyú az összes.
2019. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!