Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok olyan helyzetben, hogy a pasitok egyszer csak látványosan meghízott? Hogy fogadtátok?

Figyelt kérdés

A barátom az utóbbi évben elkezdett egyre többet enni, és jelentősen elkezdett hízni. Amúgy is volt pici pocak, de most már elég jelentős meg máshol is egyre jobban látszik.


Más is van/volt ilyen helyzetben? Hogy fogadtátok? Adtatok visszajelzést neki?


23/L



2019. nov. 5. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
,,Drágám,ha zuhanyzás közben nem látod a farkad,akkor én sem fogom megtalálni"
2019. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam meghízni a kapcsolataimban, olyankor már nincs rendben valami nálam lelkileg. Nem szóltak, de ha később visszafogytam dicsértek, innen tudom, hogy zavarta őket.
2019. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az egészségéért aggódnék, és igyekeznék arra biztatni, hogy menjen orvoshoz. A külsejével nem lenne gondom esztétikai szempontból. Ha szeretem, nem plusz 10-15 kg-n fog múlni.
2019. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, 20 kiló szzaladt fel rá pár hónapon belül. Alapból mackós alkat, így már elég kövér lett és érezte a hatását. Azért hízott meg amúgy, mert térdszalagszakadás után hónapokig nem tudott szokásos módon mozogni, de az ételadagokat se csökkentette. Igazából abban az időszakban elég sok más baj is ért minket, így ez volt a legkisebb problémánk, nem figyeltünk rá. Egy idő után őt is elkezdte zavarni a plusz súlya és engem is, de mi az ilyesmit kertelés és finomkodás nélkül meg tudjuk beszélni. Elkezdtem diétásabban főzni, nasit nem is vásároltam, hogy ne legyen otthon kísértés, ő elkezdett az adagokra figyelni és később ahogy kezdett rendbejönni a térde, mozogni, aztán szépen lassan leadta a nagy részét.
2019. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
kidobtam, fel is út, le is út
2019. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Add a tudtára hogy mozognia kéne egy picit. Valamint hogy ha így folytatja akkor ő fogja kihordani a babátokat. :D
2019. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, ahogy komolyabb munkahelye lett több stresszel, nagyobb felelősséggel neki is felszaladtak a kilók. Nem volt se ideje se energiája nagyon mozogni ez volt a legnagyobb baj, enni is akkor evett amikor tudott, akkor viszont sokat. Igazából megmondom őszintén, hogy engem annyira nem érdekelt és nem zavart. Nem a külseje miatt vagyok vele, vannak ennél sokkal fontosabb tulajdonságai számomra. Mivel nagyon szerettem így a szexben sem voltak gondok, nem lett kevésbé vonzó a súlyfelesleg miatt.

De nyilván beszéltünk erről, felhoztam neki többször, hogy azért jobban örülnék ha fogyna egy kicsit. Nekem sem ártott volna feszesíteni kicsit szóval pár hónap után belekezdtünk együtt. Őt zavarta egyébként nagyon a súlyfelesleg, de egyedül nem lett volna motivációja egy csomó meló után még edzeni is. Így ketten könnyebb volt a főzés is, a mozgás is. Úgy gondolom, hogy egy jó kapcsolathoz azért hozzátartozik, hogy az ilyesmit sértődés nélkül meg tudjátok beszélni és változtatni kicsit.

2019. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt párom 22kgt hízott mellettem.

Az érzelmeimen ez nem változtatottt,ugyanúgy ment minden :) vettunk nagyobb ruhákat neki és annyi.

2019. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 30 kilót híztam 5 év alatt az első barátnőm mellett. A végén már elég rendesen cseszegetett miatta. Mikor elhagyott más miatt, akkor kezdtem el fogyózni, amit többször félbehagytam. Most rendesen nekiduráltam magam, edzek is, még 10 kiló van hátra. Soha, de soha többet nem fogok így elkényelmesedni egy kapcsolatban, meg amúgy se. Mindig piacképesnek kell lenni, nem tudhatjuk, mit hoz az élet.
2019. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor a férjemmel megismerkedtünk, nagyon aktívan sportolt, labdajátékot játszott aminek heti edzései voltak, mellette fitness. A játékot abbahagyta, hogy több időnk legyen együtt, meg már közel a 30-hoz a térdei sem bírták annyira. Ezt követően csak a fitness maradt. Azt is hol így hol úgy. Szóval felment rá kb 10 kg plusz. Tudja ő is, most már rendszeres az edzés. Én nem cseszegetem emiatt. Nyilván vonzóbb volt előtte, de ennyiért nem fogom elhagyni. Közösen járunk edzeni és próbálok az étkezésre is jobban figyelni.
2019. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!