Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok tart baráti kört,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok tart baráti kört, és ti? Rokonokkal vagy barátokkal szorosabb a kapcsolatotok? N

Figyelt kérdés
Nélkületek vagy veletek jár el barátokkal,van pl: férfinak női barátja úgy,hogy barátnője van? Milyen felületen tartjátok a kapcsolatot?

2019. nov. 21. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

A legszorosabb a közös baráti körünkkel a kapcsolat, velük nagyon szuper bagázs lettünk. Hivatalosan engem ismertek előbb, de hozzájuk képest relatíve hamar lett párkapcsolatom, így a párom viszonylag frissen került be ebbe a körbe. A páromnak is van saját baráti köre, velük annyira nem tartjuk a kapcsolatot, egyrészről 200 km a távolság másrészt meg ők már babákról, esküvőről dumálnak és az nekünk még teljesen más élethelyzet (és egyáltalán nem szórakoztató téma).

Utána jön anyukám, őt a párom is nagyon kedveli, aztán a párom apukájával és az új családjával nagyon jó még a kapcsolatunk. Apukám meg az ő anyukája nincs nagyon jelen az életünkben. Nagyon sok konfliktus volt köztünk anyagiakon és az életünkön, nagyon bele akartak szólni és ránk telepedni, így jóformán nem is tartjuk a kapcsolatot.


Ezen kívül csak kollégáink vannak, így "külön", de velük annyira nem szoros a kapcsolat. Olyan ember nincs, akit egyikünk nem kedvel, másikunk meg nagyon jóban van vele. Az "ellenségeink" közösek 😈

2019. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőnknek van baráti köre amibe így 10 év után már nyilván beletartozik a párunk is. Ugyan úgy jóban lett ő is az én barátaimmal, én is az övéivel. De nem járkálunk mindenhova együtt, nem vagyunk összenőve. Nyilván együtt vagyunk hívva mindenhová, de ha a másik nem ér rá vagy nincs kedve akkor megyünk egyedül.

Ellenkező nemű barátai (inkább haverjai) is vannak mind a kettőnknek. Mostani vagy volt kollégák, barátok párjai, egyetemről megmaradt barátságok stb.

Kapcsolattartás meg kb minden platformon. Van vagy 3-4 facebookos csoport meg csoportos messenger beszélgetés, de ha sürgős a dolog akkor nyilván inkább telefonálunk.

2019. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és a barátokkal szorosabb a kapcsolat mind a kettőnknél, mind a ketten olyan szülőkkel nőttünk fel akikkel nem egy leányálom tartani a kapcsolatot. 2-es voltam.
2019. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fu ezek szerint mi nagyon leszigeteltuk magunkat!
2019. nov. 25. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tart baráti kört, nem jár el sehova, munka utána hazajön, mindig együtt vagyunk, szeretgetjük egymást. Nekem sincsenek barátaim, csak ő van.
2020. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na velunk is csont ugyanez van!
2020. jan. 26. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy két barátom, ahogy neki is. Mindkettőnknek anyukánkkal szorosabb a családból, nekem a barátaimmal sokkal szorosabb.
2020. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Barátokkal szorosabb a kapcsolat. :)


Nálunk olyan érdekes, közös érdeklődés miatt az ő baráti köre valamennyire az én baráti köröm is, bár ez visszavezethető arra, hogy így találkoztunk. :)


Viszont fordítva pl nem minden esetbe, vannak olyan egyéb köreim, munkahelyi barátok, hobbikhoz kapcsolódó társaságok, amikben pedig ő nincs benne, mert annyira nem érdekli. Ezt ilyenkor ráhagyom. :) Próbáltam bevonni, de jó is egy kis külön lét is néha. :)


Barátomnak vannak női barátai, egy része nekem is barátnőm és teljesen jó így, mert megvan a bizalom közöttünk, így egyáltalán nem zavar. :)


Élőben és online is tartjuk a kapcsolatot. :)

2020. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!