Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan kapcsolatotok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatotok hogy pont ti valtoztattatok meg az illetot?

Figyelt kérdés
Volt olyan kapcsolatotok ahol mindenki mondta h “nem te fogod megvaltoztatni” a masiknak a viselkedeset/hozzaallasat es kesobb megis egymas mellett maradtatok es valtozott a dolog pozitiv iranyba? Vagy szetmentetek? Ha igen miert? Ha lehet reszeltezzetek kerlek:)kosz
2019. máj. 10. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet gyökeresen senkit megváltoztatni.

ha 20 év múlva már nem csal meg/nem iszik/nem dohányzik/kedvesebb, az nem miattad történik, hanem mert kifulladt és megöregedett és félti az egzisztenciáját, egészségét stb.

2019. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Valaki túl sok buta filmet és mesét néz..
2019. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kell változtatni valakit,akkor nem úgy szereted,ahogyan van,csak ahogyan akarod,hogy legyen később. Nekem nem kapcsolatom volt,hanem ismerkedésnél. Azt hitte,hogy majd megváltozok miatta,a nagy lókukit. Ha valaki így nem tud elfogadni ahogyan vagyok,akkor nem lesz köztünk semmi. Azt hitte ha ő megváltozik,akkor majd én is. Elég vicces volt utólag az egész. Senkiért sem érdemes megváltozni,csak saját magadért.
2019. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet en ertettem felre a valaszokat de NEM KERTEM TANACSOT, nem voltam/ vagyok ilyen helyzetben csak feltettem egy kerdest amire igen vagy nemleges valaszt varok rovid tapasztalat leirassal. Koszi:)
2019. máj. 10. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg nem változott a párom, ezt soha nem is vártam tőle, de nagyon sokat csiszolódott. Így sem egyszerű eset, de én választottam. Amiben látom a változást, hogy szociálisan sokkal érzékenyebb, mint régen. Amúgy ő az a tipikus motoros "kemény rocker", akitől aztán várhattam volna, hogy az irodai munka után 4 órakor hazajöjjön és este brazil szappanoperákat nézzünk, vagy a reneszánsz költészet gyöngyszemeit szavaljuk egymásnak.
2019. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!