Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon nem-e szükséglet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem-e szükséglet az embernek az ölelés is?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a társas érintkezés a szükséglete, nem kimondottan az ölelés.
2008. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem szükségletem! :) Hiányzik az az ölelés, amit másfél hete kaptam :(
2008. nov. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert elvette tőled valaki az ölelést? Vagy elvesztetted a másfél hetes ölelésed?
2008. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is kimondottan az ölelés, de az érintés szinte nélkülözhetetlen ahhoz, hogy mentálisan normálisan funkcionáljunk. Állítólag napi hét érintés kell ahhoz, hogy kiegyensúlyozottak legyünk. Hát én irígylem, akinek valóban jut ennyi...
2008. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy ölelést nem tudom, hogy lehet elveszteni... Nekem az az ölelés hiányzik a legjobban, amit attól az embertől kaptam, aki fontos Nekem :P
2008. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

nekem "szükségletem" hogy naponta legalább 10 embert átöleljek. Ha annyit nem is, akkor minimum 5 embert.


ma nagyon rosszul érzem magam, mert "csak" két embert öleltem át.


lány létemre, fiúkat is átölelek [osztálytársakat] ami azért furcsa, mert 9. osztályos vagyok. xD[szóval új suli..de nem veszik rossz néven,sőt..:D]


szóval szerintem szükséglet az ölelés :D azért az nagyon yoo érzés, ha van kit [akár egy barátot] átölelni. kicsit boldogabbak lehetünk tőle. :)

2008. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 18. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem maga az érintés a fontos nem kimondottan az ölelés. Ha a párom velem van, akkor mondjuk úgy nézek tv-t, hogy az ölében vagy a fejem, vagy a combjára teszem a kezem/lábam. Fontos, hogy a közelében legyek és érezzem a melegséget, amit árazst. Fontos, hogy ha lefekszünk, magához húzzon és a vállára tehessem a fejem, aztán ha elaludtunk és "eltávolodtunk" egymástól, hogy néha visszataláljunk és megfogjuk egymás kezét (nem vicc, néha arra kelek fel, hogy egymás kezét fogjuk és úgy alszunk). Én 25 éves vagyok, de anyut és aput iszonyat sokat ölelgetem. Mindig jó volt a kapcsolatunk, de ha találkozunk minimum 3-4szer megölelem őket.
2008. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy utolsó válaszoló! :) Jó Neked, hogy megtaláltad a szerelmet és a boldogságot! :) továbbra is sok boldogságot Neked / Nektek! :)
2008. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szükségem van az érintésekre. Ha nem is az ölelésre, de az érintésekre nagyon. Teljesen egyetértek az utolsó előtti válaszolóval. A párom érintéseire mindig szükségem van még álmomban is. Én elég éberen alszom és mi is egymás karjában alszunk el, majd kicsit külön megyünk és hajnalban ad egy apró puszit a számra, vagy az arcomra, ha egymás felé fordulunk. reggel nem emlékszik rá, de ezek szerint tudat alatt is szeret :)
2008. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!