Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak egy embernek? 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy embernek? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú facebookon, aki az én városomban lakik, csak másik suliba jár. Jófejnek tűnik meg minden, csak nem tudom sose h mit mondjak neki. Köszönni tudok neki, de nem ismerem, 1-2-szer beszéltünk eddig, azis az volt h ki ő..és nem akarom így megkérdezni h mizu..valami kérdés kéne és nem tudom h mi legyen..Tudom kicsit bonyolultan írtam le, de remélem kiigazodtok rajta! köszi előre is! (a fiú ugyanúgy 13 éves)
2011. szept. 21. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pld: Facebookon írjál neki: Szia, ne haragudj, de olyan ismerősnek tűnsz...
2011. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lájkolgass neki. és ha őis visszalájkol meg hozzászólógat meg ilyesmi, akkor valamelyik adatlapos hozzászólós beszélgetés után, arról a dologról írhatsz neki üzitt. és akkor elkezdődhet egy jó beszélgetés. ha meg nemnagyon lájkol vissza meg nem ír sose, akkor nem tetszel neki, akkor hagyd. mert nem szeretik ha rámenős vagy xd
2011. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nemtudom..eddig mindig én írtam rá, és nem szeretnék ennyire rámenős lenni, de ha kiír vmi olyan cuccot lájkolhatom, de legtöbbsör csak úgy fent van és azt szeretném elérni, h ő írjon énrám, és h beszélgessünk :'D
2011. szept. 21. 14:56
 4/13 A kérdező kommentje:
amm még jöhetnek tippek ;D
2011. szept. 21. 15:25
 5/13 anonim ***** válasza:

az a poén, hogy én akármeliyk csajra írok, ők maguktól rám sosem írnak


szóval biztos valami nagyon jó képű lehet az a srác meg izmos és magas természetesen

2011. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ő 98-ban született ugyanúgy, mint én, és csak úgy beelölt fészen, de ugyanabban a városban lakik mint én, és 2szer írtam rá, stbstb...de még néhányszor ráírtam csak nem válaszolt
2011. okt. 4. 16:17
 7/13 A kérdező kommentje:
jaés helyes xd
2011. okt. 4. 16:18
 8/13 A kérdező kommentje:
és tudomásom szerint nincs csaja meg ha jól gondolom akk akarna 1et
2011. okt. 4. 16:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Aki 13 éves az nem ember, hanem gyerek. Írd neki, hogy tetszik a füzetborítója.


B. a H.-ban

2011. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle h.van e halendája(most komolyan)

egy részt ez egy baromság,más részt venni fogja a poént és harmadrészt Hállllenndááááá!

2011. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!