Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félnél egy olyan mellett aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnél egy olyan mellett aki korábban már ütötte meg a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Alakul egy pasival és múltkor mesélte, hogy az előző barátnője felhúzta és már volt benne egy kis mennyiség aztán kapott egy pofont. Ő ezt viccesen mesélte el, de nekem valahogy nem úgy jött át, lehet azért is mert a volt barátomtól is kaptam mikor szakítani akartam vele pedig belőle tényleg nem néztem volna ki.

Nagyon szeretem őt, De kicsit félek is ez miatt mert néha én is hisztis tudok lenni.


2019. nov. 22. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Félni nem félnék, de résen lennék és az első agresszív viselkedés után vágnám is kifelé. Ez valószínűleg már a randizós időszakban kibukna.


Nincs okom félni, egyik barátnőm agresszív expaliját is helyén tudtam kezelni, hogy kimentsem szegény csajt abból a kapcsolatból.

2019. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem lennék olyan ember mellett! Aki meg üt egy nőt, az az én szememben nem férfi!
2019. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Felhúzta. Minek húzza fel az agyát? Ennyit erről.
2019. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
A parom is egyszer felpofozta az előző barátnőjét, mert az körülbelül 100-as tempónál belekapkodott a kormányba, hiába mondta el neki többször szépen, hogy ne csinálja. Na, ilyen esetben megértem a pofozkodast, de a te esetedben nem annyira. Főleg, hogy nevetgelve mesélt róla. Ez inkább olyan “megmutattam neki, hogy hol a helye” pofonnak tűnik a leírás alapján.
2019. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az volt a gond, hogy mint írtam volt benne már és a lánynak ez nem tetszett mert nem tudott normálisan beszélni vele és ő meg ideges lett aztán kapott egyet a lány.
2019. nov. 22. 14:37
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha ennyire nincs önuralma nálam biztos nem lenne kérdés a folytatás, bármennyire bejönne.

Vagy ha nem akarsz Vele csak emiatt szakítani figyelj oda arra hogy reagál egy élesebb szóváltásban.

2019. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Ja az más. Azt hittem felhúzta direkt az agyát. Ilyen esetben megértem. Sok az idióta nő. Sajnos.
2019. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Ja, szóval egy alkesz, akit a barátnője próbált jobb útra téríteni. Gratulálok, szép választás.
2019. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Össze sem jönnék vele. Ráadásul még piás is.

Kezdem azt hinni, hogy igazuk van az itt síró srácoknak, hogy az ilyen utolsó, kerülendő alakoknak is van nőjük, a normálisaknak meg nem.

2019. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

"Felhúzta. Minek húzza fel az agyát? Ennyit erről."


Te szintén véglény: a testi erőszaknak önvédelemben van csak helye, nem pedig részegen pofozkodni. Felhúzta? Mivel? Ja, nem jól nézett biztos. Barmok az ilyenek!

2019. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!