Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 éves vagyok egy 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves vagyok egy 3 éves kislánnyal éppen egy terror kapcsolatból. Talán a sérülékenységnek az okán, nagyon elkezdtem vonzódni most egy férfihoz.34 éves. Egy hónapja ismerkedünk, időt, energiát nem sajnálva írogatott nekem éjfélkor is. Miért?

Figyelt kérdés
Ma volt az első randink. Már korábban célozgatott,hogy velem minden rendben,csak most valami nehéz neki az életében. Mondtam többször is,hogy ne hülyítsen,amúgy sem akarok komolyat,most belefér csak az összejárkálás.(4 pasim volt össz-vissz,mind komoly,de most úgy gondoltam kellene egy kis kitérő). Mondta,hogy én annál sokkal fontosabb vagyok,ő többet szeretne ,csak valami nehéz vele. És ma elmondta. Ő 34 és 3 éve házas egy 45 éves nővel,akinek 2 dia van mástól. Ő majd akar gyereket és az a nő nem fog neki szülni,de nincs mersze otthagyni ,mert sajnálja. Sosem laktak együtt,a gyerekek miatt,hetente találkoztak. Egyszer már volt egy csaj akihez vonzódott,de ott le tudott állni,most nem...a kérdés: mivel mondtam neki,hogy nekem jó most a szex is csak,mi ez az egész hülyítés. Mit akar?(most is külön lakik az asszonytól). Ma volt csók,meg tapogatózás és éreztem,hogy kíván,a hajamat a fülém rakta,és mondta,hogy milyen szép vagyok,(az arcom sokan dicsérik),de a randi után annyit írt,hogy nagyszerű voltál,nagyszerű.Majd beszélünk. Ilyet még soha nem csinált,mindig sokat írt. Mivel nem vagyok egy pasizós,nem tudom mit jelenthet ez? Nem éreztem,hogy rosszul sikerült a mai nap. Persze,lehet az asszonnyal van,de máskor kb 1 perccel azután is írt,hogy elváltunk...Vélemények. Ui: nagyon erős vonzalmam van iránta,olyan,ami még soha nem volt,viszont iszonyat széltolónak tűnik,félek tőle és vágyom rá.plusz infó:erőszakosan csókolt,fogdosott,viszont nem igazán adta magát az érzésnek,össze-vossza harapdàlt inkább...(mondjuk én ezt szeretem...) köszönöm! Szép estét!

2019. nov. 22. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy nyommer. Én nem pazarolnám rá az energiám. Vegyél lesz@rom tablettát. Ha ő ír válaszolj, de amúgy ne keresd. Felajánlod magad és lassan ott tartunk h könyörögsz H megd..jon... Azért húzzunk valahol egy vonalat.
2019. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Neked is szép estét.
2019. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
szépek vagytok, a pasinak párja van és veled randizgat. Vicc és gusztustalan
2019. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá büszke és tudom,még most ki tudnék szállni. Soha ilyet nem csináltam,de iszonyatos energiái vannak. És mi van ha tényleg rossz a kapcsolata,tényleg egyedül lakik(leellenőrzött forrásból tudom),a szakítás előtt nekem is nagyon rossz volt a kapcsolatom. Csak szerintem biztosra megy,hogy én akarok -e és lép,mondanom sem kell,ezek után komoly kapcsolatra tuti nem kellene. Viszont soha nem voltam csak valakivel így,vegyem lazán és élvezzem az élet örömeit? De attól is félek,hogy eldob,mint egy használt rongyot,akkor meg az ingó önbizalmam is odaveszik...
2019. nov. 22. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Három éve házas, de sosem laktak együtt?

"Dániában valami bűzlik..." (Shakespeare)

2019. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A tanára volt a nő,gyerekei vannak,tényleg külön lakik,mert az ismerősöm szomszédja,az asszony 3 órára lakik innen...
2019. nov. 22. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit akarsz. Ha csak szexet, akkor kezdj vele nyugodtan, mert szopni fogsz vele rendesen, lehet, hogy évekig, és bas2ogatás is lesz bőven, ha a felesége megtudja. Miért akarsz egyik s2ar kapcsolatból egyből beleugrani egy másikba? Ennyire jó szenvedni?
2019. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha fehéren a feketével igazolja, hogy a volt tanárnőjével felszámolta a kapcsolatot, akkor ESETLEG kezdd el vele az életed. Most két vasat akar a tűzben tartani...
2019. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!