Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Tehát 14 éves lány vagyok.Az egyik barátnőm 15 éves.Ő jóba lett egy 33 éves férfival.A férfi kezdeményezett,fogdosta,ment náluk stb.A férfinek felesége van.A lány szülei nem tudják ezt,de valaki elárulta a lány apukájának és nagy cirkusz volt.A barátnőm mindent tagadott.Találkozgattak,mert a barátnőm hivta telefonon.De a férfi nem mindig vette fel,volt hogy kinyomta.Eddig csak csókolóztak,de a férfi szeretne többet is,és a lány benne is van.Én próbáltam le beszélni,hogy csak a k.vájának nézi,ne adja csak úgy be a derekát.Még nem volt alkalmuk,de ha lessz,biztosan le fekszenek egymással.A lány nagyon bele van esve,volt hogy addig mondtam neki hogy hagyja békén a férfit,hogy nem szólt hozzám.Nem tudom mit tehetnék még.Én mindent megpróbáltam,de mintha elvették volna az eszét.Szerintetek hogyan beszéljem le?
2010. júl. 18. 23:43
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Nem nézhetem végig hogy egy 33 éves nős férfivel vesziti el a szüzességét.
2010. júl. 18. 23:47
 2/33 A kérdező kommentje:
A barátnőm és szeretem.Segiteni akarok neki.
2010. júl. 18. 23:50
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ne nézd végig. Feltételezem nem fognak behívni a szobába amikor nekiállnak üzekedni. Ha ennyire hülye akkor hagyd a pic sába majd ő fog utána sírni a nyakadon hogy ki lett használva, meg minden férfi gerinctelen sz@r alak. Ennyi.
2010. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Fúj, ez a férfi egy beteg pedobear:S, a bartnőd meg naív, hiszen fiatal még, nincs tapasztalata.

VAlóban, nem hagyhatod, hogy ez megtörténjen, de nem tudsz mást csinálni, csak a lelkére beszélni.

HA nagyon-nagyon nem szeretnéd, hogy ez megtörténjen, akkor beszélj az anyukájával. Bár a barátnők nem köpik be egymást.

Viszont később lehet megköszönné ezt neked, viszon lehet hogy duzzogna, és csak nagyon sokára bocsátana meg neked, vagy soha. ez a barátnőd habitusától függ.

2010. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem akarom elárulni az anyukájának.Azt mondta őt nem zavarja ha kihasználja a pasi.
2010. júl. 18. 23:56
 6/33 anonim ***** válasza:
Hát akkor már szarjál bele és legközelebb jobban válogasd meg a barátaidat!
2010. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
kb 3 éves koromtól ismerem. Nagyon fontos nekem.
2010. júl. 18. 23:59
 8/33 anonim ***** válasza:
Akkor ez a lány nem naív, hanem egy kis Pics@, nem tudsz mit csinálja, erre lett predesztinálva. És ez a 33 éves bika még csak a kezdet. Hagyjad, hadd égjen ki 25 éves korára. Te úgyis okosabb vagy nála, ha te látod itt a problémát.
2010. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, ha nem zavarja hogy kihasználják ennyi idősen, akkor a szüleinek is hiába szólnál, mert a csaj nevelése nagyon, de nagyon el lett b@szva még kisgyermekkorban. Innen egyenes út vezet majd oda hogy 25 éves korára túl lesz 3 plasztikai műtéten, és 2 gyereken, (amiből minimum az egyik abortusz), és 30 éves korára orgazmusképtelen lesz, és mehet az út szélére dolgozni. Egy normális csaj mint te hogy akad össze ilyenekkel?.....
2010. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Valahogy, akár név nélkül is, riaszd a férfi feleségét.
2010. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!