Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm összejött az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm összejött az exbarátommal. Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Már két éve szakítottunk és csak fél évig voltunk együtt ez így rövidnek tűnik nagyon meg rég volt, a baráti társaságunkban is mindenki így fogja fel, de az is igaz, hogy ez a srác volt eddigi életem legnagyobb szerelme és azóta senkibe nem tudtam beleszeretni pedig volt azóta kapcsolatom is, de vége lett gyorsan, mert nem éreztem semmi olyasmit mint nála. Borzasztóan fáj, hogy egy barátnőm összejött vele és azért nem akarok közös programra menni a barátainkkal, mert rosszul vagyok attól, hogy látnom kell őket. Amikor a barátnőm beszélt róla hogy alakul köztük valami, akkor mondta, hogy lelkiismeretfurdalása van miattam és eredetileg egyáltalán nem gondolt úgy a volt barátomra. Én szabad utat adtam neki, mert úgy éreztem még rosszabbul érezni magamat, ha csak miattam nem jönnének össze, amikor én már nem akarok összejönni a sráccal, de mégis borzasztóan fáj, nem tudom hogyan tudnám normálisan kezelni a helyzetet. Már a barátnőmmel sem beszélek, kerülöm, pedig én adtam neki szabad utat....tudom hogy hülye vagyok, nem kell mondani.
2019. nov. 23. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt vagy. Nem voltál önző, hagytad a dolgokat futni és ha fáj, természetesen nem kell velük beszélni, egyelőre nyugodtan tartsd is a távolságot.
2019. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális.

Ezt időbe telik elfogadni, és időbe telik semlegesen kezelni, függetlenül attól, hogy nagy szerelem volt e.

2019. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye, sőt ....

Emberileg kitűnőre vizsgáztàl.

Sok idő kell mìg továbblépsz és érzelmek nélkül tudsz gondolni rá.

Nemkem 2 év volt.

2019. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem voltál túl rajta, de semmi rosszat nem tettél, ne hibáztasd magad.


Kerüld őket és hagyd hogy az idő megoldja.

2019. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Már nem azért a tíz fillérért, de én kb 10 éve nem vagyok már együtt az első nagy szerelmemmel, bőven nem gondolok rá "úgy", de azért elég fura lenne ha a barátnőm összejönne vele. :D

Őszintén szólva megkérdezném tőle, hogy szerinte ez oké-e neki, mert NEKEM fura. Nem azt mondom, persze mindenki legyen boldog, de nekem eszembe sem jutna fordított helyzetben a barátnőim exeivel bármit is kezdeni. Eleve ha azokra a pasikra gondolok, a barátnőm jut eszembe, tehát hozzá tartozik az ő köre, nekem nincs közöm hozzá... De lehet én vagyok defektes. Bár ilyen értelemben szívesen maradok az. :D

2019. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy hülye! Kellene neked egy nagyobb szerelem😉
2019. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jöjj össze velem 19/f. Megteszek neked mindent hátha eltudlak csábitani.Mindent megtennék jó legyen neked

Amúgy flörtölgess másokkal ha mást nem tudsz,ettől majd jobban érzed magad mert tdod,hogy másnak tetszel és tuti van pali aki neked is szimpi,segit elfelejteni és nem rá gondolni.

2020. ápr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!