Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem összejött valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem összejött valakivel nagyon gyorsan. Normális hogy ez zavar?

Figyelt kérdés

Szakítottam vele áprilisban, mert a kapcsolatunk már nagyon haldokló volt egy ideje. 2 évig voltunk együtt, távkapcsolatban, nehéz volt ezt fenntartani. Ennek ellenére én még nem vagyok túl rajta teljesen, épp kb egy hete állapítottam meg, hogy még nem tudnék mással összejönni, mert ez nekem túl friss, meg bűntudatom is van, amiért otthagytam. Abszolút nem ismerkedtem azóta se.

Ő meg már májusban összeszedett valakit, és én ezt nem rég tudtam meg. Egy hónap se kellett neki.

Nem tudom pontosan eldönteni, hogy ez milyen érzéseket is kelt bennem, de zavar. Ő volt az, aki nagyon szerelmesnek mondta magát, és teljesen ki volt a különvalas gondolatatol is. Nem kellene hogy zavarjon, én örülök, hogy nem törtem össze annyira, mint gondoltam.


2019. júl. 6. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem márciusban dobtak , pár hétre rá összejött valakivel , két hónapja se voltak együtt és már összeköltöztek.

Zavart? Valahol igen. De az egomat zavarja csak valójában.

2019. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem az volt, hogy egy másik lány miatt dobott az exem, vagyis nem miatta konkrétan mert amúgy sem működött úgy ahogy kellene, de még együtt voltunk mikor már randizott a csajjal és mikor szakított velem mert nem működik a dolog akkor utána kb rögtön össze is jött azzal a másik lánnyal amit én csak sokkal később tudtam meg, azt hogy már korábban is randiztak azt meg még csak nem is tőle. Engem baromira bántott ugyanis mikor szakított velem akkor előadta, hogy mennyire nehéz volt neki ezt a döntést meghozni, tovább lépni viszont baromi könnyen tovább lépett és kicsit azt az érzést keltette bennem, hogy nem jelentettem neki semmit. Ugyan én hagytam időt meggyászolni a kapcsolatomnak és csak akkor léptem bele újba mikor már azt éreztem rendben vagyok, de elég sokan vannak úgy ilyenkor, hogy beleugranak egy másik kapcsolatba, hátha az elfeledteti velük az előzőt, de ez sohasem egészséges.
2019. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor még táplálsz iránta érzelmeket. Úgy látszik ő gyorsabban túl van rajtad, annak ellenére hogy ő volt a "szerelmesebb". Embere válogatja, ki mennyire gyorsan lép túl ilyenen. Szerintem gyászold meg a kapcsolatot magadban ameddig jól esik, és csak utána kezd mással. Nem verseny ez. Ha nem tudsz túllépni, addig mással is csak játszanál. Érezné, hogy nem vagy jelen teljes szívvel a kapcsolatban.
2019. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ennek szabálya.

Az ex lépett le, jósz@r volt, de hirtelen előkerült valaki

Nem épp a semmiből, de most komolyan.

Szóval már örülök, hogy így történt.

2019. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted a szakítás úgy történik, hogy tökéletes szerelem, majd másnapra szakít az ember?


Elárulom, hogy nem. Attól, hogy te nem vetted észre, már rég eltávolodott tőled. Nyugodtan tegyél az egy hónaphoz még legalább kettőt...cmvagy a távkapcsolat miatt hatot.

2019. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"mert a kapcsolatunk már nagyon haldokló volt egy ideje"


Akkor miért csodálkozol? Nem egy hónapról van szó, hanem már jó ideje nem működött. Ráadásul te dobtad. Miért bánkődna utánad?

2019. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!