Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért válik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért válik egy viszonylag normális férfi haver gorombává?

Figyelt kérdés
Akivel egy ideig kulturáltan megbeszéltél mindent, rendes volt majd hirtelen felvesz egy goromba viselkedést. Kb egy év után.
2019. nov. 25. 19:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha összevesztek téged okol, mindenért leugat,stb. Megsértődhetett valamin?
2019. nov. 25. 19:38
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudott megfarkalni és rájött hogy ez így is marad.
2019. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Én az ilyen érthetetlen viselkedésű pasiknak egyből megmondom, hogy szerintem goromba és mondja el pár mondatban, hogy miért. Ilyen a habitusom, nem tudok sokat filózni ezen.
2019. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Pontosan. Soha nem volt a haverod, csak arra várt, hogy megdugjon.
2019. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs de előttem szólóknak igaza van...szex nem jött össze..
2019. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem olyan. Pont ezt bírtam benne.
2019. nov. 25. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van farka? Akkor olyan.
2019. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Más ötlet?
2019. nov. 25. 19:55
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy ő többet érez irántad mint barátságot, ezért sokminden rosszul eshet neki. Ilyen például amikor elmeséled neki hogy hova mész hétvégén de őt nem hívod meg. Vagy esetleg más srácokról áradozol neki.


Nekem is egy csaj elmondta milyen jó társasozni és hogy milyen jókat lehet nevetni amikor összejönnek a barátaival. Mivel elvileg én is a barátja vagyok, elvártam volna hogy megkérdezze nincs-e kedvem csatlakozni, de ezekszerint annyira mégse vagyok az...

2019. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem áradozok neki senki másról sőt a megismerkedésünk elején még igyekeztem célozni rá a közelében hogy bejön nekem de le se szart akkor nőként. Nem hiszem hogy bejönnék neki.
2019. nov. 25. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!