Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megcsal? Vagy tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal? Vagy tényleg a pajzsmirigy probléma lehet a gond?

Figyelt kérdés
A barátnőm mostanában nem nagyon akar velem szexelni, alapvetően jó volt mindig, régóta se vagyunk együtt.Amikor történt szex akkor jó volt.A pajzsmirigy problémája kezelve van, tehát erre nem fogható.Az utóbbi időben van,hogy később ér haza,4-ig dolgozik,de heti többször is,van hogy 6-7 körül ér haza.Azt mondja,hol ezzel hol azzal az ismerőssel ül be egy sütire, kávéra munka után.Már kezd gyanús lenni,hogy az nem is kávé,hanem lehet mással szexel, azért nem akarja otthon.Szerintetek gyanús?
2019. nov. 26. 06:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nagyon is az.

Nem tudod meglesni esetleg?

Én biztosan megtenném.

2019. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fura, ha elkezdetr jobban kimaradozni.
2019. nov. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én tuti ha lenne lehetőségem akkor kilesném,követném munka után hogy mit csinál.
2019. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs is senki a hàterben az attol még biztos hogy téged nem kivan.
2019. nov. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Tuti van valakije. Valakivel időnként "krémes sütit" csinál. Jobb ha utánajársz.
2019. nov. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Persze, kövesse titokban az utcán, olvassa el az üzeneteit, fogadjon magánnyomozót, esetleg állítsa az ügyre a TEK-et is. Simliskedjünk, ahol csak lehet, a másiktól meg álszent módon várjuk el az egyenességet. Véletlenül sem merül fel az a megoldás, hogy odaállj elé és valami olyasmit mondj neki, hogy "drágám, nagyon zavar, hogy mostanában kevesebbet szexelünk és furcsa, hogy mostanában ilyen későn érsz haza. Kérlek üljünk le és beszéljük ezt meg, próbáljunk valami megoldást találni a dologra, mert nekem ez így nem jó".
2019. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Ha ez működne, akkor a rengeteg kapcsolat nem menne tönkre.

Ha ez így lenne, akkor egyet fog kapni a kérdező:

Jaj, dehogy, ez a baj meg az a baj...

Közbe meg más dugja.

2019. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 09:00


Ez már régen megtörtént, kérdeztem hogy mi a baj és azt is mondtam neki,hogy ez így nekem nem jó, találjunk ki valami megoldást.Még azt is megkérdeztem,hogy van e valakije.Szerinted van olyan nő,aki bevallja ha más dugja??Kötve hiszem...

2019. nov. 26. 09:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Gondolom tudod hova jár a partnerével.

Mi lenne ha egyik nap elmennél a kávézóba és rákérdeznél a kiszolgálónál hogy kivel szokott sütizni? Akkor menj titokban amikor tuti otthon van a nőd.

Szoktak-e bizalmaskodni? Ha egyáltalán nem látta a párod gondolom nem sütizni jár. ;)

2019. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Itt senki sem mondja meg, neked kell kideríteni.
2019. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!