Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit titkolhat a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit titkolhat a barátom?

Figyelt kérdés
Alig két hónapja ismerem, és nagyon titokzatosan viselkedik, alig árul el valamit magáról. Azt mondja, hogy kamionsofőrként dolgozik, és ez a magyarázat arra, hogy hetekre eltűnik, aztán pedig hetekig itthon van. A legérdekesebb eset tegnap történt: együtt autóztunk, és egy gyalogátkelő helyen nem adtam elsőbbséget a gyalogosnak. Nem történt baleset, de a hátamnál lévő rendőr látta az egészet, és megállított. Azonnal tudtam, hogy ezért bevonják a jogsimat. Elkérték az iratokat, majd visszaültek a rendőrautóba. Eközben a barátom mellettem üzenetet írt valakinek, majd felhivta, és csak annyit mondott a telefonba, hogy azonnal olvassa el üzenetet. Néhány perc múlva visszajott az előbbi rendőr, és visszaadta papírokat, és csak annyit mondott, hogy óvatosan közlekedjek, és elköszönt. Semmi bírság, semmi! A bárátom nem volt hajlandó megmutatni, hogy mit írt, azt mondja, hogy csak egy kollégájával beszélt, és már kitörölte az üzenetet. Mit gondoltok?

2019. nov. 27. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kamionos és van egy rendőr ismerőse. titokzatos nagyon
2019. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, és nekem példáúl még az is gyanús, hogy nincs facebookja. Vagy csak paranoiás vagyok?
2019. nov. 27. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feltételezésed igaz, és titkol valamit, akkor az elég menő. Ha nem, akkor baromi unalmas.
2019. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Hmm találtál egy bérgyilkost, aki hetekre elutazik, ha éppen munka van... :D
2019. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenért tényleg bevonják a jogsit?
2019. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
gondolod, hogy rendőr ő is?
2019. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!