Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz dolog nyíltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz dolog nyíltan megkérdezni egy férfit hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Nem birom tovabb ezt a bizonytalanságot
2019. nov. 27. 19:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
A bizonytalanságnál minden jobb, szóval nem, nem gáz. De csak akkor tedd ezt, ha ketten vagytok, mások előtt ne. Az már kínos lenne.
2019. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezd meg nyugodtan. Max elutasít, de legalább tudod hogy nem tetszel.
2019. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Hát, kérdezd, ha akarod. De készülj fel, hogy tetszeni ezer nő tetszhet neki, ezzel nem mész messzire.
2019. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%

Én nem tenném, számomra túl explicit, félnék a beégéstől, próbálnám valahogy "kiugrasztani a nyulat a bokorból".

De ha neked van bátorságod,hajrá.!

2019. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
38%
Nem gáz.
2019. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
43%

Régen lazán megtettem. Egyszer jött csak be, de vele 5 évig együtt is voltunk.

Már most nem merem ezt meglépni, de többször gondoltam rá, hogy tényleg ezt kéne.

Csak várd ki a megfelelő alkalmat, pl ne másoktól hívd félre stb.

2019. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem tudom..ha Azt mondja hogy igen mi fog váltózni? Rá ugrasz? Mert gondolom nem mutatja ki. Ha tetszel is neki neked kell irányítanod ami nem annyira jó. Inkább vlm olyan progit szervezz ahol esélye lesz kimutatni. Ha nem érdekli akkor nem tetszel és továbbléphetsz.
2019. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
43%

Kérdezd meg, vagy különben még hetekig ezen fogsz agyalni, és nem nyugszol meg.


Amúgy a férfiak jóval több elutasítást megélnek, szóval ez hülye duma, hogy nő létedre nem léphetsz,m nincsenek szabályok.

2019. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
43%
En igy direktbe biztos nem kerdeznem meg... akkor mar inkabb elhivnam valahova , es nyilvan ha vevo ra akkor bejossz neki
2019. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Erzem hogy tetszem neki mert ugy viselkedik de ő nem mer csinálni semmit akkor en ennyit bevállalok vegulis mit veszithetek ha mégse tetszek neki maximum beégek :)
2019. nov. 27. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!