Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberem0 kérdése:

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, megvan mindene. Mit vegyek neki? Annyit tudok, hogy ékszerek kilőve.
2019. nov. 28. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
plüsskutyát
2019. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Valami szexi ruhát mondjuk kombinéhoz hasonlót és várd öt ugy ha mindene megvan akkor szerintem.valami ilyesminek jobban örülne!
2019. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
análplug
2019. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó a kapcsolatotok.
2019. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Közös élményt esetleg, jegyet, utalványt valamilyen programra? Az minden tárgyi ajándéknál jobb.
2019. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, mennyire szereti az alkoholt. Én például marcipánlikőrt csinálok karácsonyra a közelebbi rokonoknak. :) Párom edzőkesztyűt, egy általam készített plüss-párnát és egy színes billentyűzetet kap tőlem, bár mi kicsit több ideje vagyunk együtt. :)
2019. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A parfüm az univerzális választás.

Az én páromnak is mindene megvan, amiket meg fél éve kitaláltam ötleteket lenyúlták a szülei, úgyhogy kap egy táskát (erre mondjuk nem biztos hogy mindenkinek szüksége van) meg egy adventi kalendáriumot. Ha van időd vasárnapig, akkor legalább az első pár napot átadhatod neki. Én csokit raktam bele, kuponokat, meg pár mini italt,de neten rengeteg ötlet van a külsejét illetőleg is, meg arra is, hogy miket rakj bele. :)

2019. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinten ne vegyel hanem csinalj. Pld tervezz neki egy polot, fess neki egy szuper kepet. Millio egy jo dolog van amit tudsz csinalni!
2019. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!