Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szándékosan nem figyel ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szándékosan nem figyel ilyenkor rám vagy nem is érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, ugyanott dolgozunk de teljesen más a munkakörünk, nem ismerjük egymást személyesen. Van egy iroda ahol lehet mindenféle ügyeket, adminisztrációs dolgokat stb intezni ,ott szokott lenni, de nincs mindennap benn. Arra gondoltam hogy akkor megyek oda, amikor ő dolgozik, hátha tudok vele beszélgetni.

Amúgy tetszik, eddig úgy vettem észre rajta hogy én is bejövök neki, szokott nézni sokszor, volt hogy utánamfordult utcán stb.

Egyszer odamentem akkor akikor ott volt, de ott volt egy másik ilyen kollega is aki ott dolgozik , és ő ismer közös ismerősök révén, szóval akkor ő intézte nrkem amit kellett. Közben figyeltem a srácot aki tetszik konkrétan egyszer sem nézett rám.

Aztán tegnap megint megpróbáltam odamenni hatha most ő intézi a dolgokat. Megont befutott az ismerős kollega szoval megint nem sikerült:D mondom ilyen nincs. Viszont most se nagyon nézett rám, mintha ignorált volna. De korábban még ugyanazon a napon megint tök sokat nézett, meg maskor is, szóval nem értem.

Amikor meg úgy adódna hogy beszélhetnénk kb. észre sem vesz.

Mi ez?


2019. nov. 28. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem érdekled, csak belemagyarázod, mert azt akarod, hogy tetssz neki. Klasszikus projekcíó.
2019. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Lehet projekció, de lehet nagyon zárkózott ember is, ennyiből nem nagyon lehet mit mondani. Ahhoz csatlakozom, hogy felesleges dolgon kattogsz, legalább egyszer beszéljetek és akkor meglátod hogy viselkedik, van-e értelme foglalkozni vele.
2019. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetlenegyszer beszéltünk egy rendezvénysorozaton pár hónapja, ott volt egy buli es akkor. Ott atkarolt,közel hajolt (amúgy ilyen visszafogottabb típusnak tűnik, gondolom ott kicsit felengedett. Nem én másztam rá.
2019. nov. 28. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem mozgattad meg. Hiába visszafogott, ha a rendezvényen mert közeledni, most is merne. Ha akarna. A visszafogottság nem jelent semmit ilyen esetben.
2019. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Konkrétan le sem sz.. r a csávó.

Csak te gondolsz ebbe többet sajnos.

2019. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!