Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy krónikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy krónikus beteggel?

Figyelt kérdés
Sok probléma lenne vele, de öntudata van és eltudja magát látni.

2019. nov. 29. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Keress hozzád hasonlót, biztos sokan vannak.
2019. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Mi az a betegség és a lehetséges opciók közül mennyit tesz a gyógyulásáért/karbantartásáért?
2019. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk kiderülne a nagy szerelmemről, hogy valami betegsége van, nem tartana vissza attól, hogy összejöjjek vele.
2019. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Azért nem mindegy h "csak" cukorbeteg, vagy Sclerosis Miltiplex és fél éve van hátra...
2019. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azert álljunk csak le miaz hogy csak fél éve van hátra? Igen gyógyíthatatlan betegség, de csak 20 %a hal bele, rokkan le, tudat is. Nem csak mozgás.

És a legtöbb sm es 10 20 30 évig is tud élni, talán nem úgy mint régen de lehetséges, vagy hasnyálmirigy gyulladásban szenvedők is, az nem betegség már hanem egy életvitel.


Nekem Crohnom van(autoimmun betegség). Ami részben tünetmentesebbé lehet tenni, de komoly tünetei vannak és szövődményei.

2019. nov. 29. 14:00
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

szerintem is a szerelem sok mindent felül ír.


de azt is eltudom képzelni, hogy pont, hogy egy valaki akinek szintén megvannak a gondja csak másképp tudja elfogadni. nem lehet ezeket előre tudni. élj. és majd valami lesz.

2019. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Annyi embernek van már különféle felszívódási zavara,meg intoleranciája, hogy kb annyira zavarna ha szerelmes lennék,mint egy vízhólyag.
2019. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A betegségtől függ.
2019. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Nem kellenek ilyen macerak. Ha a parom betegedne meg akivel sok eve egyutt vagyunk, az mas.
2019. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, mondjuk nekem atópiás dermatitiszem van (ekcéma), kezemen jön elő elég gyakran, kezelem elmúlik majd időnként visszajön.

Nekem emiatt nehéz is párt találnom, noha nem azért mert így nem kellek senkinek, hanem eléggé gátlásos vagyok emiatt.

2019. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!