Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok összejönnétek egy pénzes jó humorú jó dumás csávóval ha alacsony és nem helyes?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi információ kevés.
2019. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Unalmasak már ezek a kérdések.

Vannak nők akik összejönnének és vannak akik nem, nktek az kell aki nem jönne össze veletek, hát így.

2019. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tedd még hozzá az adu ászt, miszerint kicsi, de petyhüdt. 😂
2019. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2019. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van plázacica ismerős, aki megannyi pasi után összejött egy olyannal, akit még ő is bevallottan nagyon nem szépnek lát (és mindenki), de lóvét tudja virítani, stabil anyagi háttér meg hogy ő igényei pénzügyileg ki legyenek elégítve, az nagyon fontos szóval persze.
2019. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5-ös, mármint úgy érted, hogy van 1, azaz egy darab nőismerősöd, akire ez igaz, és ebből arra is következtetsz, hogy a földön az összes többi nőre is az? :-O
2019. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyat nem következtettem, ezek a te gondolataid. :-) Én csak arra gondoltam, hogy lehet azért számos ilyen mentalitású nő.
2019. nov. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki azt tartja a legfőbb jellemvonásának, hogy pénzes, jó humorú és jó dumás, azzal nem jönnék össze magasságtól, kinézettől függetlenül. A szerény embereket kedvelem.
2019. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A csúnyáknak nevezett emberekben is meglehet látni a szépet! Nem kell hozzá pénz sem hogy így vallj érdekessé. Az hogy alacsony vagy sem lehet probléma annak aki szintén alacsony. Én alacsony vagyok és velem egymagasságban is volt pasim nem éreztem ezt gondnak nem kellett nyújtózkodni legalabb. 😂 Ezen kár rugóznod!
2019. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!