Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy pasi komolyat akar vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 16:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon érdekesen alakult ez a dolog. Megbeszéltük egy pasival, hogy kipróbáljuk egymással a szexet, de nem lesz ám semmi komoly. Ő se akart komolyat, meg én se, csak kalandozni. Olyan jól sült el az egész, hogy azóta együtt élünk már több, mint tíz éve.


Minden nap találkoztunk. Mindig nagyon figyelmes volt, lovagias, sokszor kaptam tőle apró ajándékokat, csoki, gyümi, stb. Soha nem rázott le, nem szégyellt az ismerősei előtt.


Meg fogod érezni, ha egy férfi komolyan vesz. Apró dolgokból észre fogod venni.

2019. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban onnan lehet tudni, hogy szavahihető, tehát amit mond, ahhoz tartja magát, nem keres kifogásokat, persze becsúszhat 1-2x az, hogy a megbeszélt dolgok nem úgy alakulnak, de azt ilyen helyzetekbe igyekszik bepótolni. Másodsorban ezt a szex témát nem erőlteti, nagyon ritka az, ha pl. 1 hét ismeretség után megtörténik a dolog, amiből kialakul egy komoly kapcsolat. Aki szórakozik az általában nem tartja be a szavát és a találkozásokkor nyomul, jeleket ad arra, hogy legyen valami (szex). Szerintem ezekre érdemes figyelni az elején.
2019. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt kérdezed, te úgyse deríted ki szex előtt. Lehet, hogy nem az első után fog kivágni.
2019. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!