Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is éreztetek már ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztetek már ilyet? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Olyan Nőkhöz szólnék, akik tökéletes párkapcsolatban vannak/voltak egy kívül-belül tökéletes férfival, szeretitek egymást, építitek a közös jövőtöket, de újra és újra elfog egy érzés, hogy úgy érzed kimarad még valami az életedből, esetleg többet akarsz az élettől, mint megállapodni, gyereket szülni, és feleség, "háziasszony" lenni? Mit tettetek, vagy tennétek?
2019. nov. 29. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem nő vagyok! Bizonytalanságot érzek ebből a pár sorból. Azt ajánlom még egy darabig ne legyél feleség és anya! Éld és élvezd az életet, aztán később ha úgy érzed készen állsz, akkor tervezz ilyen téren.
2019. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En akkor ereztem ezt mikor felnőtt a gyerekem, ha ezt erzed ne vagj bele, mert esélyes, hogy nem leszel boldog, es párodat se tudod boldoggá tenni.
2019. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem éreztem azt, hogy nem lenne elég a férjem. Ő az első férfi az életemben és úgy tervezem, hogy az utolsó is. Az elmúlt csodálatos 16 évünk szerint jó úton haladunk efelé. 😊
2019. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!