Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok még számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok még számára fontos?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem nagy dolog, de nekem mégis számít, mert szeretem. Arról van szó, hogy régebben mindig én voltam számára reggel az első, hogy rám köszönt messengeren.

Kedves szavakat írt nekem még korán reggel is.

Most meg van , hogy látom, már fenn volt messengeren, de egy JÓ reggelt nem írt nekem. Viszont az ismerőse posztjait azt amit ejjel rakosgatott ki be is lekieolta, ahogy felkelt.

Kérdés vagyok én még számára olyan fontos, mint rég? Mindíg en voltam az első, hogy felkelt rám írt, még ha nem is voltam fennt.

Jól esett arra ebrednem, hogy Ő már korán reggel gondolt rám.

De az az érdekes, hogy azt mondja fontos vagyok számára.

Csak az esik szarul, hogy látom, hogy Ő már volt fennt viszont egy koszonest jo reggelt nem irt nekem. Vagy nem tartja olyan fontosnak a koszongetest? Ezt nem tudom, mert mivel ahogy irtam régen mindig en voltam neki az első hogy rám köszönt. Most ez sokszor elmarad es van hogy ram se ir.

Ha van valami miert nem mondja?.

Többször ra kerdeztem hogy történt nála felem változás. Mindig azt mondja hogy ugyanugy szeret. De sokkal oda figyelobb volt velem .

Mondom most gyakran van hogy szoktam is fenn látni de se nem köszön rám se semmi



2019. nov. 30. 06:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Nekem még mindíg az első, hogy megnézem írt- e , de sokszor csak az fogad, hogy már volt aktív de nekem egy sort nem írt
2019. nov. 30. 07:04
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mi a tökömért kell 8 milliószor leírni ugyan azt, ennek semmi értelme. De komolyan, ha itt ilyen vagy, milyen lehetsz az életben? Szerintem ha most kezdte el más idegen posztjait likolgatni, akkor ott van valami. Szerintem már nem szeret. Csak kell neki egy fix, ha még se jönne össze a másik. Tuti amannak ír minden reggel.
2019. nov. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Jó reggelt!

Gondolom megunta az egyirányú figyelem kinyilvánítását.

Vegyél neki virágot,vidd el vacsorázni meg fizesd be egy wellnessre.

2019. nov. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Levegőt venni egyedül azért engeded,nem? Vagy azt is megszabod neki, hogy a nap legelső levegő vételét is csak azután vehet, hogy írt neked?


Nem az határozza meg, hogy kinek mennyire vagyunk fontosak, hogy fb-on nekem írjon elsőnek reggel. Ez szánalmas és gyerekes viselkedés.

2019. nov. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Egy idő után kikopik az ilyen nyálasság. Jól látod, van fontosabb dolog is, mint te! Nem körülötted forog a világ.
2019. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Élőben találkoztatok már? Lehet megunta a napi messengerezést. De amúgy te miért nem köszönsz neki, ha ennyire hiányzik?

Az is elképzelhető, hogy pont abba fáradt bele, hogy mindig neki kell keresnie, te pedig nem érdeklődsz iránta.

2019. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Azt hitted, hogy majd örökké így lesz, mi? :D Hát nem.

Fel kéne nőni.

2019. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!