Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik városba érdemes eltölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik városba érdemes eltölteni 1 hetet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretnénk március utolsó hetében valahova elmenni kettesben és az érdekelne ti hova mennétek Európán belül ? Igazából olyan nagy kritérium nincsen csak annyi , hogy mivel barátnőm szereti New Yorkot gondoltam arra, hogy valami olyasmi helyre viszem el ahol modern építészetű épületek vannak meg nyilván az sem hátrány ha lehetne hol bulizni mivel mind a ketten fiatalok vagyunk (F23 L21 ). London vagy Frankfurtra gondoltam én . Esetleg Párizs,Berlin meg Moszkva ?

2019. nov. 30. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Párizsban én nagyot csalódtam... New Yorkhoz nincs igazán hasonló... Nekem nagy kedvencem Baku, Rovinj és Thesszaloniki volt. :)
2019. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Prága, Róma, Bécs vagy egyéb történelmi városok.
2019. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
1 hétre 1 városba felesleges. Városnézésre elég 3 nap is, legalábbis nekem 1 hét már bárhol unalmas lenne. Akkor inkább nézzetek meg több várost is. Pl ha Oroszországba mentek, akkor Moszkvát és Szentpétervárt is - bár arra készülj fel, hogy mindkettő drága. Anyagilag mennyi a max keret? Mert p London vagy Frankfurt, Párizs olcsóbb, mint az orosz és skandináv városok.
2019. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Barcelonát javasolnám.
2019. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Londonra szavaznék, vagy Berlin.
2019. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen azt nem mondtam de nyilván ha van lehetőség mást is megnézni akkor megnéznénk pl Frankfurt esetében szóba került , hogy megnézzük Kölnt,Dortmundot meg Bonnt. Keret az nagyjából olyan 400-500 ezer a szálláson meg az utazáson kívül. Bakut az nekem is mondták csak nekem ezekkel az a bajom, hogy nyelv ugye ,mert én jól beszélek angolul és Németországban,Franciaországban az átlag ember is megérti ,ha angolul szólnak hozzá. Igaz nem szeretnek megszólalni más nyelven de legalább tudnak. Ellenben valahogy Azerbajdzsán és Oroszországban azt hallottam , hogy ott csak a helyi nyelven tudnak
2019. nov. 30. 13:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért én már akkor New Yorkba mennék, két főnek egy-másfél hét kihozható 700-800 ezerből. De persze ha Európában maradnátok akkor tudom ajánlani Rómát és Barcelonát. Róma nekünk repjeggyel, négycsillagos városközponthoz közeli szállással és költőpénzzel 150 volt/fő. Interneten keress rá az utazómajomra ott szoktak lenni jó ajánlatok.
2019. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
700-800 ezerből belehetne játszani New Yorkot ? Nekem mindenki azt mondta , hogy alsó hangon 2.5-3 millió forint között van ott egy hét.
2019. nov. 30. 15:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzt felesleges Európában elverni, akkor már inkább menjetek ténylegesen New Yorkba. Vagy Ázsiába, thaiföldi út 2 hétre megvan fejenként 300-400 ezerből. Persze nem rábeszélni akarlak, csak ha már ennyi pénzből akartok utazni, akkor érdemesebb olyan helyre menni, ami nem a szomszédban van.
2019. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 dehogyis...persze ha a legdrágább éttermekben akartok kajálni meg első osztályon repülni, akkor határ a csillagos ég.
2019. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!