Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik városba érdemes eltölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik városba érdemes eltölteni 1 hetet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretnénk március utolsó hetében valahova elmenni kettesben és az érdekelne ti hova mennétek Európán belül ? Igazából olyan nagy kritérium nincsen csak annyi , hogy mivel barátnőm szereti New Yorkot gondoltam arra, hogy valami olyasmi helyre viszem el ahol modern építészetű épületek vannak meg nyilván az sem hátrány ha lehetne hol bulizni mivel mind a ketten fiatalok vagyunk (F23 L21 ). London vagy Frankfurtra gondoltam én . Esetleg Párizs,Berlin meg Moszkva ?

2019. nov. 30. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha Európa egy csajjal, akkor Prága (mert bohém), vagy Bécs (mert elegáns) vagy Szentpétervár (mert lenyűgöző)!

Mindhárom gyönyörű, tele jó szállodával, igényes programokkal, jó kajával, jó piával.

Egyiknek sincs New York feelingje - de ez nem akkora baj!

2019. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!