Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "csok" program miért vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "csok" program miért vonzó sokszor olyan 30as férfiaknak, akik érzelmileg éretlenek és szakmailag nem akarják magukat képezni, akkor is ha lenne lehetőség?

Figyelt kérdés

Ezeket a férfiakat sokszor taktikusnak látom és haszonlesőknek, ugyanakkor a gyerekekkel szellemileg is foglalkozni kell, nem csak létrehozni és még sok mindent lehet erről beszélni.

Tudom, hogy nem én szabom meg a "csok" program szabályait, csak erről a jelenségről szeretnék beszélni. Köszönöm :).



2019. nov. 30. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Minden prolinak vonzó az állami pénzosztogatás.
2019. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmagyaráznád, hogy hogy kerül ide a CSOK?

CSOK-ot párok kaphatnak és ahhoz, hogy párról lehessen beszélni, kell egy nő is, aki ilyen férfit választ.


Egyébként, ha te szabhatnád meg a CSOK szabályait, akkor mit tennél?

Apaalkalmassági vizsgát tetetnél a férfiakkal?

A nőknél is lenne anyaalkalmassági?

2019. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es: elnézést, elfelejtettem emliteni a "pár" szót a kérdésben. Köszönöm válaszodat.
2019. nov. 30. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A "sokszor" a te értelmezésedben mit takar? Az én környezetemben valamilyen rejtélyes oknál fogva egy férfi sem erőltette, maximum kapcsolatban és éretten. Ezzel szemben néhány férfi ismerősöm már panaszkodott, hogy még pár hónapos kapcsolatban is felhozták a dolgot lányok.
2019. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 4-es válaszolóhoz!

A munkámból adódóan csak férfiakkal vagyok körülvéve, szám szerint 46 fő, főleg fiatalok 25-45-ig, 2 idősebb van.(Épületgépész technikusok)

Egyiknek sem jut eszébe a Csok miatt párkapcsolatba kezdeni, vagy a meglevőt elmélyíteni. Viszont akinek már volt 3 gyereke, az igénybe vette a lehetőséget. Ettől sem jobb, sem rosszabb szülő nem lett. Én sem értem, hogy mire alapozod a kérdésed!

2019. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A pénz mindig vonzó.

De, aki ilyen miatt házasodik, vállal gyereket, az mindig gáz!

Aki 30+ éretlen az apaságra az is.

2019. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!