Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megbocsathato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megbocsathato bun, vagy kizaro ok?

Figyelt kérdés

Egy kozossegben voltam 4 hetig uj emberek kozott.Megismertem egy sracot,akivel teljesen jol elvoltam.Kicsit bunko volt a stilusa,de velem mindig normalis volt.Erdeklodo volt,es sosem nyomult,vagy tett olyan megjegyzeseket,ami arra engedett volna kovetkeztetni,hogy csak megdugni akar.. Vele aludtam utolso este,es csokon,meg osszebujason kivul nem tortent semmi,mert nem akartam meg ilyen hamar..persze probalkozott,nem nem nyomult,vagy nem eroltetett semmit.Szerette volna,de elfogadta hogy nem es kesz.Kozben en a tobbi emberrel is nagyon jol osszehaverkodtam,foleg a fiukkal...de csak ugy mint haver/barat.Persze kozuluk akartak tobben is tobbet..de nekem csak az a srac tetszett,akivel alakult valami.

Haza jottem 4 het utan,es utana is sokat beszeltunk irasban.De kozben felhivott az egyik ember onnan,hogy kerdezze meg hogy mi van velem,es kiderul hogy a kedves ember,akivel elvoltam,egy kicsit eltulzota a dolgokat,ami koztunk tortent azon az este,es ahelyett hogy hallgatott volna,olyan dolgokkal dicsekedett,amik meg sem tortentek... hat nekem ez nagyon rosszul esett,es rohadt gyerekesnek tartottam..persze nem vonhattam kerdore,mert megkertek ra...

szerintetek ez mennyire gaz?..


2019. nov. 30. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé.

Felejtsd el.

2019. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Kérdőre vonhatod attól,hogy “ megkértek rà” a becsületedről van szó, nem hozhat ilyen megalázó helyzetbe.Ne törődj vele hogy aki elmondta neked arra milyen fènyt vet, most a te pàrtodon van vagy az övèn?
2019. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Hellmano ***** válasza:
100%
Ha ezzel dicsekedett ami meg sem történt, akkor én az írásodban azt a részt ki is húznám, hogy "nem csak meg akart dugni", de igen ez is nagyon jól mutatja, hogy ez volt a célja!
2019. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hat...lehet hogy csak magamat nyugtatom ezzel..
2019. nov. 30. 14:04
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Viccelsz? Nem történt semmi komoly, ő meg azzal dicsekszik, hogy megvoltál neki..

Egy strigula voltál, amit még csak be sem tudott húzni!

2019. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem azt mondta hogy megdugott... hanem hogy kielegitett O engem maskepp... meg leirni is gaz :D
2019. nov. 30. 14:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy 14 éves korig elnézhető, hogy dicsekszik a haveroknak, hogy hozzáért egy puncihoz. Ez még itt a felnőtt párkapcsolatok rovat. Szóval ha elmúltatok 18 évesek, akkor ezt a primitív bunkót jó gyorsan felejtsd el! Gondolom, nem örülnél, ha azt is tudná mindenki, hogy milyen a puncid, it szeretsz, te milyen vagy az ágyban, van-e narancsbőröd, stb. Ugyanis ezekkel is el fog dicsekedni.
2019. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A konkrétumok lényegtelenek, nála ez nem alakuló kapcsolat, mert a vágyott nőt nem alázzuk, degradáljuk.
2019. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

igen...hat igazatok van.

joval 20 folott vagyunk,sajnos..

2019. nov. 30. 14:24
 10/17 A kérdező kommentje:
allitolag a mellmeretemet is kommentalta,ugyhogy van valami abban,amit irsz..
2019. nov. 30. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!