Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra ez kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra ez kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés

Adott egy srác,aki tinédzserként súlyos önbizalomhiánnyal küzdött,emiatt nem igazán tudott "élni".

Huszonéves korában jezdett lelkileg rendbe jönni és lassan,apránként alakítania az életét.Függetlenedett a szülőktől,van munkája,tanul(bár nem egyetemen),szóval igyekszik tenni azért,hogy jobb legyen,bàr még önbizalom terén van hova fejlődnie.


2019. szept. 2. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha folyamatosan tesz azért, hogy helyzeállítsa az önértékelését (akár szakemberrel, önismereti csoportban, bárhogy) és nem tőlem várja azt, hogy majd megmentem önmagától, akkor nem kizáró ok, de tényleg csak akkor.
2019. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Konkrétan nem értem, ennek melyik része lenne kizáró tényező...

N

2019. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az lehet kizáró tényező,hogy kicsit le van maradva a kortársaihoz képest,még csak most kezdi élni az életet,fiatalabb korában nagyon zárkózott volt.

Amúgy köszi az eddigi válaszokat,ment a zöld kéz!:)

2019. szept. 2. 13:31
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem.Még semmiről nem maradtál le amit ne tudnál bepótolni.
2019. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Mégis miről lennél lemaradva?
2019. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom,hogy mások buliztak,utaztak,ismerkedtek,élték az életet amíg én csak vegetáltam.

Emiatt például kevesebb a közös téma ismerkedésnél.

2019. szept. 2. 13:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem egy ismerkedésem alatt se az volt a téma, hogy tinikorban ki kivel kavart, meg hogyan piált anyu pénzéből. Fura is lett volna. :D
2019. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Totál buktad...esélytelen .

Max 2-3 év lemaradás elfogadott de ha nyomi vagy akkor mindegy .

2019. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Párom is ilyen. Kiskorában a szülei folyton hurcolták meg költöztek. S barátkozás helyett gépezett meg oda menekült minden elől. Most dolgozik, folyton fejlődik a munkájában, vannak barátaink, szórakozunk, sportolunk, éljük az életünket. Nem mindegy hol maradtál le ha az emberek 30-40 körül megrekednek a kényelmes szarban? Minden ismerősöd utol tudod érni majd azon a vonalon, és le is hagyni akár :D
2019. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Ööö szerintem nem muszáj "kiélni" magát mindenkinek, illetve nem ugyanaz okoz örömöt az embereknek csak azért, mert hasonló korosztály. És mindenkinek vannak korlátai, kívül is, belül is. Pl. hiába irigykedik valaki egy olimpikon életére, ha utál sportolni, vagy vágyik azért nagycsaládra egy kertes házban, mert az olyan idilli volt a reklámban, ha ismeri magát, hogy nem bírná.. és még sorolhatnám. Nem minden önbizalom kérdése, illetve megfordítva, az önbizalom kérdése az, hogy megismerd és vállald önmagad és abban találd meg az örömöd, amit te akarsz, szeretsz és nem a haverok. Ne azzal mérd magad, hogy mások hova utaztak el és mennyit buliztak, ha te nem szeretsz utazni meg bulizni, mert van, aki mittudomén kertészkedni szeret vagy kutatni vagy alkotni.
2019. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!