Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megbocsathato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megbocsathato bun, vagy kizaro ok?

Figyelt kérdés

Egy kozossegben voltam 4 hetig uj emberek kozott.Megismertem egy sracot,akivel teljesen jol elvoltam.Kicsit bunko volt a stilusa,de velem mindig normalis volt.Erdeklodo volt,es sosem nyomult,vagy tett olyan megjegyzeseket,ami arra engedett volna kovetkeztetni,hogy csak megdugni akar.. Vele aludtam utolso este,es csokon,meg osszebujason kivul nem tortent semmi,mert nem akartam meg ilyen hamar..persze probalkozott,nem nem nyomult,vagy nem eroltetett semmit.Szerette volna,de elfogadta hogy nem es kesz.Kozben en a tobbi emberrel is nagyon jol osszehaverkodtam,foleg a fiukkal...de csak ugy mint haver/barat.Persze kozuluk akartak tobben is tobbet..de nekem csak az a srac tetszett,akivel alakult valami.

Haza jottem 4 het utan,es utana is sokat beszeltunk irasban.De kozben felhivott az egyik ember onnan,hogy kerdezze meg hogy mi van velem,es kiderul hogy a kedves ember,akivel elvoltam,egy kicsit eltulzota a dolgokat,ami koztunk tortent azon az este,es ahelyett hogy hallgatott volna,olyan dolgokkal dicsekedett,amik meg sem tortentek... hat nekem ez nagyon rosszul esett,es rohadt gyerekesnek tartottam..persze nem vonhattam kerdore,mert megkertek ra...

szerintetek ez mennyire gaz?..


2019. nov. 30. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ostoba barom, legalja kategória. Ha valaki ezt felhozza, megmondod hogy hazudik és kész, előbb fognak neked hinni. Ajánlatos őt minél hamarabb elfelejteni.
2019. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem a tini párkapcsolatok kategória. Mert az írásod meg a sztori alapján mintha egy 16 éves lennél.
2019. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

tudom hogy az jon at,de mitcsinaljak...ez tortent,es igy jartam.. elegge szanalmas szituacio,en is tudom.nem kell meg a kepembe vagni.amugy sem ez volt a kerdes.

koszonom

2019. nov. 30. 15:03
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

Valakivel kavartál és valaki más meg felhívott, hogy elmondja, hogy akivel kavartál az azt mondta, hogy nem csak aludni feküdtél be az ágyába egy hónap után. Pedig de. És nem vagytok már tinik.

Ha egy hónap nem volt elég, hogy tudd, akarod-e őt, hagyd.

Ha nem fogsz oda visszamenni, hagyd.

Ha nem tudod ezt vele megbeszélni sem, hagyd.

2019. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves fiú vagyok, de nekem is van olyan fiú ismerősöm aki 25 éves, de mégis állandóan azzal jön, hogy a dugás így meg úgy, meg ha engem kérdez, rendesen érezteti velem, hogy ciki, ha mondjuk 2 hónapja nem voltam már csajjal :D Vannak ilyen barmok akik azt érzik menőnek, ha azt hangoztatják mindenkivel voltak. Közben általában ennek a fele sem igaz nagy valószínűséggel. Szerintem ne erőltess egy ilyen hülyével semmit, mert még agyilag nem nőtt fel.
2019. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

attol felek hogy a kisebbsegi komplexusabol adodoan,folyamatosan ezt csinalna... mindenkinek dicsekedne,hogy miket csinaltunk kozosen,es mar mindenki tudna hogy hogy nezek ki odalent,meg hogy viselkedek az agyban.. es ez rohadt megalazo lenne.

tobbszor dicsekedett mas lanyokrol,hogy igy meg ugy csinaltak..de azt gondoltam hogy csak viccelodik ezzel,vagy direkt tuloz..

koszonom szepen a valaszokat

2019. nov. 30. 16:39
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagy, über, giga gáz!

Kuka!

2019. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!