Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A realitás miért önértékelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A realitás miért önértékelés probléma?

Figyelt kérdés

Nem magyarázom, szerintem érthető, ha valaki ronda vagy irtó csóró, vagy egyszerűen rossz társasági ember, akkor ez miért van önértékelési problémának hazudva?

Azért ide írom a kérdést, mert főleg párkapcsolatoknál van ez, hogy azt hazudják sokan sokaknak, hogy az a baj, hogy nincs önbizalmad meg önértékelési gondjaid vannak. Aki ronda az ronda, aki szegény az szegény, aki kuka az kuka, Miért kell ezeket az embereket hülyíteni azzal, hogy e nem így van? Nem kegyetlenség ez inkább?


2019. nov. 30. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ez kegyetlenség a javából. És egyben egyike a legnagyobb társadalmi tabuknak, amit senki soha nem ismerne el, rendkívüli eseteket kivéve. Az önértékelési probléma meg azt jelenti magyarul, hogy amikor már rengeteg pofont kaptak, egyszerűen elegük lesz és kész.
2019. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert lehet egy ilyen kaliberű nőnek ő lesz a minden és fordítva . Ilyen hozzáállással csak tökéletes külsejű, egzisztenciájú emberek születnének.
2019. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

A világ tükör, a te tükörképed. Lehetsz végtag nélküli, vagy qvázimodó, ha elfogadod magad és hasonló társat keresel, meg fogod találni. :)

Sőt... ha jóban vagy magaddal, megbékélve, még jobbat is.

Nem a külsőd ad téged, hanem a lelked. Ha a lelked nyugodt, elfogadja önmagát, akkor lesz aki szívesen elfogadná magának társnak.

Vannak nagyon csúnya sztárok, nos ők miért sikeresek? Mert, van a külsejük ami adott és ők tisztában is vannak vele mellett ismerik és értékelik a belső énjüket.

Igen, lehet te csodás férfi és nő, ha nem értékeled önmagad, senki sem fog. Ez nem szlogen, ez van.

Remélem, h segítettem... bár tudom, h nem fogod ezt magadénak érezni, csak azt nem tudom miért nem. Mindenki egyedi, akkor te miért nem szereted a saját egyediségedet??? Kit érdekel, h mi a szép, mi az elfogadott, az ember belül van...

2019. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ez egyfajta "divat" jó pár éve már. Én is megfigyeltem.

Magadról csakis jót vagy semmit, kb. mint a halottról. És persze pozitívnak kell lenni. Az lényegtelen, hogy egyikre sincs okod, illetve az ellenkezőjükre van okod, akkor is... Különben nem vagy normális, szaladj pszichológushoz, sőt, egyenesen pszichiáterhez, és ne csodálkozz, hogy nem jön össze semmi, "mert ilyen a hozzáállásod".

Kár az ilyenekkel leállni vitatkozni. A logika nem az erősségük általában.

2019. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
kérdező, ezt hívják kegyes hazugságnak, amit a nők 90%-a rutinosan alkalmaz. Vagyis nem akarnak megsérteni, de a hátuk közepére sem kívánnak. Ilyen moslék a világ sajnos.
2019. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Hüle vagy #4-es... én már pl. elég öreg vagyok már, ráncos, lóg itt-ott, de ezt tudomásul kell venni, nem fogok egy 20-on éves modellre nyálcsorgatni és elvárni, hogy engem válasszon... Választok a hasonló korú és kinézetű idősebb férfiakból, de ott sem a jajjdeszép külsőmmel fogok operálni, hanem a belső tulajdonságaimmal ill. tudom, h a választottam sincs a toppon külsőileg. Ennyi. Fogadd el magad!!! Legyél reális! Igen, minden tekintetben!

De, ne rinyálj. Fogadd el ami van. Javíts, ha tudsz (főleg külsőn, de a belsőn még többet tudsz). Nincs más út. Csakis az önelfogadás.

2019. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as! Egy kérés feléd! A jövőben a kérdésre válaszolj, ez a lelkisegélyszolgálat nem válasz a kérdésre. Nem erre vagyok kíváncsi, el se olvastam csak az első négy mondatot...
2019. dec. 1. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el magad!!! Legyél reális!


Az a baj ezzel, hogy te hiába fogadod el magad, ha neked lóg az arcod, táskásak a szemeid, lóg a melled, sörhasad van vagy kopasz vagy, akkor a másik nem nem igazán akar elfogadni. Csak egy embert látnak, aki nem potenciális társ, partner. A külső 70-80%-ban eldönt mindent.

2019. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!