Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni, nagyon kétségbe vagyok esve , már az őrület határán állok de senkitől sem tudok tanácsot kérni. Lassan 3éve vagyunk együtt a párommal, már úgyérzem hogy nem vagyok elég neki. Elég vékony alkatú lány vagyok, és mindig meg a nagyobb seggű és mellű csajok bámulása...sokat beszél a volt barátnőimről, és ami számomra fáj ahogy megjegyzést tesz más nők seggére hogy milyen nagy és fullos...nagyon rosszul esik...mert teljesen elveszi az önbizalmam..ezenkívül nagyon sok dologvan még ami miatt úgy érzem hogy nem vagyok elég neki..

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2018. márc. 26. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Mondta valaki, hogy ilyen tahóval kell együtt lenned? Ja, de hát jön a szokásos, szeretem szöveg.

Akkor meg, most mit vársz tőlünk?


Ha meg nagyon vékony vagy, akkor kezdj el sportolni, futni, csinálj fenékre izomerősítő gyakorlatokat. Problem sloved.

2018. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg, miért teszi

ha nem téged akar, engedd el!

2018. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg is hízó kúrán vagyok, lejàrok edzeni, a hasam is izmos , tehát nem csontváz vagyok. Van fenekem és mellem is , csak nem olyan nagy Kim Kardashian szinten..:D egyébként meg egy műtét előtt is állok, és a betegségem is gátol a hízásban, de ígyis rosszullétekig tömöm magam egy két kilóért.:) tehát ezek miatt sincs önbizalmam..igen azeretem mert nem ilyen volt, valószinű hogy az én hibám, ha ilyen lett.:)
2018. márc. 26. 09:06
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
F/34: Biztosan nem lennék ekkora gyökér emberrel a helyedben. Ha szeret; akkor úgy szeret, ahogy vagy. Ha még vágyna is másra, akkor is bekussolva magában kellene elintéznie. Ez számodra megalázó, nem szép bánásmód. Teljesen jogos, amit érzel szvsz.
2018. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is ilyen volt, csak a nagy rózsaszínködben ezt nem láttad.

Ő kérte, hogy változz meg? Tudod, az a pasi, aki ezt kéri, az nem szeret téged.

És te azt hiszed, hogy azzal, hogy meghízol és megváltoztatod a külsődet, attól majd jobban fog szeretni?

Ha eddig nem szeretet, akkor azt hiszed, hogy ezek után fog?

Ha nem fogad el olyannak amilyen vagy, akkor minden hiába.


De sebaj, majd rájössz, hogy nagy h..lyeséget csinálsz most jelenleg!

2018. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg nulla a pasas. De, ha neked ő kell...🙂
2018. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek hogy normális vàlaszokat kaphattam!:)

Azt hittem igen, ha meghízok és nagy seggem lesz, akkor majd sokkal jobban fogok neki tetszeni...

2018. márc. 26. 09:13
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Ugy látom valaki a kapcsolatában egy papucs és boxzsák lett. :)

Természetesen te vagy a rossz, elrontottál mindent, szoval ideje kuzdened ezerrel hogy a legbunkobb fiunak megfelelj aki szarik rád. Hajrááá mazoisták.

2018. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire ostoba, kérdező.
2018. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nagy gondok vannak a fejedben.Nekem soha az életemben nem volt,meg nem is lesz,akiért híznék vagy fogynék.Ha nem tetszik valami,lehet ballagni.Nagy önértékelési gondjaid vannak.
2018. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!