Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek lehet bármi jelentősége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lehet bármi jelentősége?

Figyelt kérdés
A párommal most úgy vagyunk, hogy vagy szakítunk vagy nem. Én tudom, hogy vele akarok maradni de most valami olyan dologról van szó, amibem csak ő tud dönteni. Most mindegy mi az de ma reggel beszéltük meg, hogy egy ideig gondolkozzon, mondtam neki, hogy lehetőleg ne csak 1-2 napot, hogy ne hozzon elhamarkodott döntést. Megbeszéltük, hogy majd szól ha döntött. Ma nem írt reggel óta, én se neki de facebookon lájkolta egy bejegyzésem. Tudom, hogy buta kérdésnek tűnik de ez jelenthet valami pozitívat? Ha valakire rossz érzéssel gondolnál vagy biztos lennél benne, hogy megvagy nélküle, akkor nem lájkolnál neki semmit, nem? Azért,mert még egy bejegyzéséről is rossz gondolatok jutnának eszedbe.
2019. nov. 30. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent.
2019. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem gondol rád, és szeretné, hogy tudd is ezt. Csak gondolom olyan a szitu, hogy most ezt nem közösen kell csinálnotok, akkor meg jobb ha most kicist nincs több kapcsolat. Szerintem ez kedves volt tőle.
2019. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi a világon. De ennek van valami értelme, most komolyan?
2019. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!