Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok van bármi jelentősége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok van bármi jelentősége, ha likeoljátok facebookon egy olyan ember képét, akit nem ismertek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de nem vagyok nagy facebookos. Szóval, ti milyen esetben szoktatok 'likeolni' egy képet? Mert úgy látom, hogy valaki mindig mindent likeol, valaki meg csak azt, ami tényleg tetszik neki. Ti?
2013. febr. 9. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a barátaimét. Aki tetszik, azt a világért sem :)
2013. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változik, a barátaimét szoktam, az olyanokét akiket igazából csak látásból ismerek/ kb egyszer beszéltem velük, azokét csak ha tetszik....bár néha akkor sem.
2013. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismeretleneket be sem jelölök. Szóval...

Amúgy aki ismerősöm mindenkinek szoktam néha lájkolni ezt-azt, ezzel igyekszem fenntartani a kapcsolatot mert kitörölnek ha nem vagyok "aktív".

2013. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 walk w1th mee ***** válasza:
HÁt,akkor,ha tetszik.Meg van pár közös ismerős is esetleg:D
2013. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!