Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSAJOK akinek volt dolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK akinek volt dolga körülmetélt férfivel, sráccal elmondaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Jelent valami előnyt az ágyban?

Jelent valami hátrányt ágyban?

A műtét után volt e valami elváltozás a péniszen?


2010. júl. 19. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

A műtét után volt e valami elváltozás a péniszen?


eltünt a bőre a faszáról, ez neked nem elég?

2010. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

hát én azt tapasztaltam, h sokkal tisztább és jobb az íze orális szexnél a körülmetélt páromnak,mint a többi srácnak.amúgy nálunk minden ugyan olyan volt,mondjuk mikor a kezemmel csináltam neki nehezebben ment el, mint mások

20/L

2010. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1. köszi az értelmes választ, ezt eddig is tudtam!

2. köszi, amúgy engem holnap fognak, kicsit parázok h vmi rosszúl sikerűlhet azt ráfaragok

2010. júl. 19. 14:08
 4/22 anonim ***** válasza:

Miért fognak téged körülmetélni???

amúgy nekem egy körülmetélt férfi volt az életemben..és az a legviccesebb,hogy ő volt az első, és persze azt hittem, hogy minden férfinek ilyen, később rájöttem, hogy csak neki volt:)

de amúgy nem gáz, legalábbis szerintem sokkal esztétikusabb..bár nem tudom, hogy mi ennek az előnye

2010. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nagyon hosszú a történet, röviden: oviban egy nő lerántotta és begyulladt, ez miatt fitymaszűkületem lett, megműtöttek( z plasztika, egy z formát metszenek a bőrbe így kitágúl vmennyire), műtét után tornáztatni kellett volna de én hanyagoltam és nem gondoltam a következményekre, sokáig filóztam a körülmetélésen(féltem dokihoz menni, szégyeltem magam és szorongtam is ez miatt), most nyáron elhatároztam h kezdek vmit az élettemmel és nagy nehezen elmondtam a szüleimnek h mivan a péniszemmel háát nem örültek neki, mondtam is h ahoz a dokihoz nem akarok menni aki műtött(nem tetszett eleve már az se ahogy kinézett, mintha vmi pszichopata lenne vmi filmből, ilyesztő volt számomra), egy ismerősünktől kértünk segítséget aki egy doktorhoz ajánlott minket, ő meg egy másikhoz mivel ő nem ilyen műtéteket végez, holnap lesz a nagy nap és kicsit parázok az egésztől
2010. júl. 19. 14:50
 6/22 A kérdező kommentje:
ez miatt sajnos elég visszahúzódó tipus lettem és félek a csajoknál próbálkozni is, bár mondták h elég jól nézek ki, de nem tom h reagálnának a látványra... az egésztől félek
2010. júl. 19. 14:53
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Az első válasz nagyon komoly!

Röhögtem egy jót!

:)

2010. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Ja, bocsi, neked sok sikert és kitartást kívánok a holnapi naphoz!

Fel a fejjel!

28F

2010. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. júl. 19. 15:16
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát figyelj, nekem a barátomé nincs körülmetélve, de nemhiszem, hogy zavarna, ha körül lenne. Nekem édes mind1, mert nem az számítt, hogy mekkora, van-e rajt bőr, nincs, akármi, hanem az, hogy tudod e használni! És ha valaki ezért elhagyna, akkor tudnám sajnálni az illetőt a helyedbe is! Ne félj kezdeményezni!:)
2010. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!