Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyik a szimpibb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik a szimpibb a körülmetélt vagy az eredeti pénisz?

Figyelt kérdés
Higéniai szempontból a metélt előnyösebb, szerintem gusztább is mint a bőrös!
2011. febr. 15. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Már bocsi,de a körülmetélt pénisz az nem higiénikusabb,és sokkal több bajod lehet tőle...mivel nincs a "védő" bőr ott ami megvédi a baciktól :D Szóval nem jól tudod :D
2011. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Nekem inkább az eredeti
2011. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
esztétikailag az "eredeti" sokkal szebb, és izgatóbb.
2011. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

az eredetire szavazok


26

2011. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sokan láttatok még bőrnélkülit!
2011. febr. 15. 16:08
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Miért jobban néz ki a körülmetélt,mint az eredeti?Szerinted?


Nem tényleg nem láttam még körülmetéltet:s:D

2011. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
65%

Kedves elso!Te valamit nagyon nem tudsz!Statisztikailag higienikusabb a metelt!A fitymas futyit nagyon nehez rendben tartani!Az en parom metelt,es meg eletemben nem volt huvely

gombam!A baratnom 2 hetente jar nogyogyaszhoz ezen okbol kifolyolag...Kepzeld el,40C fokos hoseg,a fityma alatt szepen nonek a gomba telepek,sosem lehet tokeletesen kitisztitani,a gomba akkor is ott van ha nincsenek tipikus tunetek!Szal,a metelt gusztabb!:)

2011. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 16:23!


Háát akkor a barátnőd pasija nagyon nem csinál valamit jól...nekem ilyen gondom nőkkel sosem volt még :) És olvass utána sokan nem ajánjál a metélést a sok betegség miatt,de mind attól függ,hogy tartja rendben a férfi a nemi szervét :)

2011. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
érdekes nekem még sose volt gombám, pedig voltam együtt jó pár nem metéltel. kérdező, gondolom te metélt vagy, aztán ezért akarod bizonygatni mennyivel jobb a metélt kuki mint a nem metélt. szerintem akkoris izgatóbb egy nem metélt kuki. és láttam már metéltet, és nemtetszik.
2011. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
ja és aki a barátnőjét hozta fel. ott szerintem az a gond, hogy a csaj kezelteti magát, de a pasinak is kéne kenegetnie a kukiját, mert így visszafertőzi folyamatosan a lányt. persze hogy állandóan gombás.
2011. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!