Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A körülmetélt férfiakat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A körülmetélt férfiakat nem izgatja folyamatosan a makkjukhoz érő alsónadrág?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2010. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
De. Azért olyan vidámak a zsidó férfiak. A szakállukkal próbálják elrejteni a folyamatos vigyort.
2010. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerencsére nincs tapasztalatom ilyen téren.
2010. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem hinném.


14:01: Úgy tudom Amerikában is a többség körül van metélve, tehát nem kötelező a zsidóságra asszociálni.

2010. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
"Úgy tudom Amerikában is a többség körül van metélve" - Rosszul tudod. Csak a (hithű) zsidók és muszlimok.
2010. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a hithű zsidók és muszlimok? Mivel én egyik vallást sem képviselem és körül vagyok metélve már kb 4éves korom óta egészségügyi okokból (fitymaszűkület megakadályozása érdekében mert már elég gyanús volt) ezért máris rácáfoltam erre a kijelentésre h csak a zsidók és muszlimok...

Amúgy a kérdésre válaszolva nem izgat:D semmi különös érzés, nem érzékeny meg semmi. Semmi gond nincs vele.

2010. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

(Te tudod rosszul, nagyokos) Afrikában is sok a körülmetélt. Sok törzsnél a férfivé avatási szertartás része.

Nekem is fitymaszűkület miatt.

Most már nem izgat, volt ideje megszokni. Igaz, hogy így könnyebben tisztán tartható, de nem is olyan érzékeny.

2010. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Az enyémet spéciel igen egy picit! Bár csak hátrahúzva tartom!
2010. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nagyon nyugodtan le lehetne állni ezzel a meglátással, hogy akinek körül van metélve az Zsidó.

Én körül vagyok metélve és a családnevem Varga, ami nem zsidó származásra utal.

Nos, a kérdésre válaszolván saját tapasztalatból mondhatom, hogy így 15 évesen már nem, vagyis egyszer előfordult és csodálkoztam is rajta., de annak idején kb 8-9 évesen (túlérett kölyök voltam már akkor) nem egyszer előfordult.

2012. júl. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!