Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl korai, jól érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai, jól érzem?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy fiúval (társkeresőn kezdtük) interneten. Kissé tàvol él,ezért még nem találkoztunk. Talàn egy hete beszélünk (neha telefonon is).


Ő ma elmondta,hogy már most szeret engem. Én ezt kicsit soknak érzem,és nem igazán tudom miért,de aggaszt. Mert ugye még nem találkoztunk,és annyit még nem tudunk egymásról,hogy ilyet teljes bizonyossággal ki lehetne jelenteni.

De ilyenkor kit kène reagálni,vagy egyáltalàn éreztetni?



2019. dec. 1. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Mondd meg neki, hogy "egy kifogáskereső jégcsap vagyok, akinek ha jót mondasz, pórul fogsz járni". Szerintem így a tisztességes.
2019. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, persze, hogy sok. Egy hete van netes kapcsolat, ez nagyon nem a szeretet /szerelem kategória. Szimpátia lehet, de a másik személyes megtapasztalása és megismerése nélkül csak illúzió.
2019. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok, de ilyen kijelentést tenni nem feltétlen vall normális lelkivilágú emberre.
2019. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 het utan valoban nem normális dolog. Lehet szerelem interneten keresztül, nekem is volt, de 1 hét alatt semmit sem látsz a másikból.
2019. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kicsi defekt!
2019. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!