Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel 5 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kenyeres Imre kérdése:

A barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt. Én 31 éves vagyok, a barátnőm pedig 30. Úgy érzem ő az igazi. Szerintetek korai lenne eljegyezni?

Figyelt kérdés
Családot szeretnék vele alapítani minél hamarabb.Azt nem szeretném,ha házasságon kívül születne meg a gyerek.Annyi a problémám,hogy jövő nyáron megy férjhez a hugom.Így a család anyagilag eléggé le lesz terhelve mivel külföldön lesz a lagzi.A párja német.Az időt nem szeretném évekik húzni.Tehát,ha 20-ra tervezném az esküvőt a gyermeket 21-re várhatnánk.Nektek mi a véleményetek? Esetleg jegyezzem el és csináljunk egy szűkebb esküvőt? Jövőre valamikor?

2018. nov. 16. 07:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Még tart a rózsaszín köd. 5hónapra nem lehet egy életet alapozni, 2évre már talán, 5re lehet. Szerintem.
2018. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem egészen köd ez,egy picit annál.Amúgy 5 év után,sőt 7 év után is mennek gajra kapcsolatok.Nincs semmire garancia.A 30 felett nem biztos,hogy érdemes években gondolkodni.
2018. nov. 16. 07:42
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő az igazi, akkor jövőre is ő lesz, nem kapkodnék.
2018. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

30 felett is érdemes években gondolkozni. A válaszod mutatja hogy nem vagy készen.


Az eljegyzés egyébként nem sokat jelent, ha vársz még egy kicsit és eljegyzed akkor lehet az esküvő 2 év múlva is. Egyik jóbarátom eljegyezte a rózsaszín ködben a nőjét, 2 év után szétmentek. Ha ti nem mentek szét akkor már kiismertétek egymást, hajrá. Ha mással nem is, de az esküvővel várj szerintem. Kár kapkodni. 30 éves vagy nem 60. Ha ő az igazi akkor 3 év múlva is az lesz, és együtt lesztek.


Ez a házasságon kívüli gyerek meg... a gyerek nem véletlen, ha nem akarsz gyereket házasságon kívül akkor védekezni kell nem megházasodni ;)

2018. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed ha most gyorsan elveszed akkor nem áll fenn az esély, hogy 5-7 év múlva szétmentek? De, van rá esély. Meg 20 év múlva is lesz meg 8 hét múlva is lesz. Nem igazán értem ezt a kapkodást, meg nekem nem is tetszene ez, hogy a pasi 5 hónap után már beosztja az időt, hogy mikor kell gyereket szülni. Szerintem kapaszkodsz foggal-körömmel mert bizonytalan vagy.
2018. nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Összeköltözhetnétek és élhetnétek együtt egy ideig, ez tényleg megmutatná: ő -e az igazi vagy sem.

Én a leírásban egyfajta precíziós pontossággal megtervezett jövőt látok.

2018. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
Hat jól gondold meg ezt a dolgot barátom! Amint elveszed őket , iszonyat gyorsan kezdenek el sárkányosodni... Aztán azt veszed észre, hogy ha meló után, be merészelsz netán ülni valahova egy-két sörre, otthon ugatás van.
2018. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

7: Mekkora egy gyökér vagy..

Aki ilyen suttyó kocsmatöltelék, annak nem kell nősülni. Ennyi.

2018. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
21%
7 es, majd ha te vered a csakanyt napi 10 órába anyukám, akkor dumál jal nekem bármit is..
2018. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%
7esnek igaza van, ne szapuljatok...
2018. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!