Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők többségének kb. egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők többségének kb. egy ilyen férfitest az ideális?

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 4. 12:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Remélem, mert nekem pont ilyen van :'D igaz, nekem elég, ha egy nőnek ez az ideál és ha ő a párom.
2019. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Igen és a férfiaknak is. Az emberiség az ehhez hasonlatos testet idealizálja és tartja atletikusnak, szépnek.

Ettől eltekintve az átlagemberek zöme nem rendelkezik ilyen testtel vagy ilyen testű partnerrel, főleg nem a kor előrehaladtával.

2019. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nekem is pont hasonló, ezért kérdeztem, és ehhez magas is vagyok.


De kevésnek tartom, mert pl. nem tudom mennyire érezné magát biztonságban mellettem egy nő. Azért ennél jóval nagyobb darab férfiak mászkálnak az utcán.

2019. dec. 4. 12:23
 4/27 anonim ***** válasza:
16%
Nekem ez pl vézna és kissrácos. Nekem is ilyen hasma van, csak nagyobb mellek vannak fölötte. Ehh
2019. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt hozzáteszem, az utcán szaladgáló férfiak 99%-a nem izomban nagyobb darab, hanem az aputest effektus miatt :DD
2019. dec. 4. 12:29
 6/27 anonim ***** válasza:

Számomra álomtest.

A védelemnél nem az alkat az elsődleges, hanem a gyorsaság és a technika.


20/L

2019. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nagyon bejön. Nem kell ennél kigyúrtabb, nagyobb darab. Pont jó.
2019. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2019. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem kevesebb izommal és normál férfi testszőrzettel jobban tetszene. A "biztonság" dolgot nem értem, nincs szükségem testőrre, hál' istennek nem valami háború sújtotta helyen élek, akkor sem érzem magam veszélyben, mikor egyedül járok. Nem feltétlenül a testalkaton múlik, hogy ki hogy reagálna támadás esetén, azzal nem vagyok előrébb, ha valaki 140 kilós viking vadállat, ha egyébként már attól sírdogálni kezd, ha valaki beszól neki.
2019. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem jön be. Olyan vékony dereka van mint egy nőnek.
2019. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!