Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én páromat nem zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én páromat nem zavarja, hogy bulimiás vagyok?

Figyelt kérdés
Elfogadja vagy ennyire nem érdekli mi van velem szerintetek? Kértem tőle, hogy segitsen, tudom, hogy ne tőle varjam a segitséget, csak én tudok magamon segíteni, csak mindig mikor megtörténik a baj, es utana nem akarok kimozdulni a bűntudat miatt és találkozni vele, csak még jobban osszeveszik, mintha nem értené es veszekszik velem,meg hogy biztos megcsalom, azért nem találkozok vele,ilyenekkel vádol meg. Te mit tennél, ha a párod az lenne, szerintetek ne nehezitsem az életünk es szakitsak, mert ez teljesen tönkreteszi a kapcsolatunkat?

2019. dec. 4. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy bulémiás, csak néha hánytatod magad, de nem ez a kérdés.

A pároddal szakíts, ha bajod van, és nem ért meg; főleg, ha ok nélkül féltékenykedik.

2019. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha állítólag bulímiás vagy, de nem mész szakemberhez és tőle kérsz segítséget pszichológus helyett, akkor szerintem érthető, hogy nem vesz komolyan. A reakciója elég durva, de kétlem, hogy ne lenne előzménye.
2019. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lényegtelen, hogy hogy hivom, szoval vannak napok, ami csak arrol szól, es nem lathat okyankor senki, mert egesznap az van. Minden vagyam, hogy leszokjak róla.


Olyankor kimondja, hogy milyen sz*r velem. Es hogy utál.utalja ezt a kapcsolatot meg inkabb megkivan mást. Másnap meg bocsánatot kér, hogy durva volt, es hogy milyen szerelmes belém, sose csalna meg. Igy sajnos nem tudok neki hinni azt érzem, hogy szeret, de az rosszul esik, amikor nem foglalkozik velem, amikor érzem, hogy jönni fog a baj. Igy még jobban szenvedek, nert nem csak az én eletemet teszem tönkre, hanem az övét is.

2019. dec. 4. 17:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Jartam szakemberhez régebb
2019. dec. 4. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Látod ezt leírhattad volna már az elején, más megvilágításba helyezi a történetet. Ha tényleg így viselkedik veled, akkor miért vagy még vele? Csak ártasz magadnak ezzel a kapcsolattal, csak hátráltatja a gyógyulásod. Minél gyorsabban megszabadulsz ettől a tehertől, annál gyorsabban leszel jobban.
2019. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BeefEater ***** válasza:
100%

Eloszor is ne gyakoris tanacsok alapjan dontsd el, hogy szakitasz-e! Ezt a dontest neked kell meghoznod egyedul.


Hadd tegyem fel a kerdesedet egy kicsit maskepp:

"Van egy betegsegem es amikor a legjobban kijonnek rajtam a tunetei a baratom ahelyett, hogy megprobalna segiteni osszeveszik velem miatta. Te mit tennel, ha a parod ilyen lenne... ?"

2019. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elég bénán tudom magam szóban kifejezni.
2019. dec. 4. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja mi az.Vagy csak sejti,de fogalma sincs róla,hogy az mit is jelent.Amúgy fura, hogy kapcsolatban vagy.Én is évekig bulimiás voltam,szerencsére kinőttem,de akkoriban nem volt kapcsolatom,el sem tudtam volna kèpzelni. Meg senkinek sem beszéltem róla.
2019. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

A legtöbb pasit nem érdekli, hogy éred el, hogy vékony vagy. Nyugodtan hánytasd magad, szedj hashajtót, koplalj, edzhetsz ájulásig, szedhetsz mindenféle veszélyes csodaszert, totál lesz.arja, csak ne legyél több 50 kilónál.

Őt az zavarja, hogy nem akarsz vele találkozni, tehát nincs szex. Ha hányás után fogat mosol, és elugrasz hozza egy laza menetre, akkor az se érdekli, ha hashajtóval veszed be az adipexet.

2019. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!